Ona Online

K podzimu neodmyslitelně patří pití teplého čaje, pálení svíček, ale i mnohé další. Už znáte našich 5 podzimních MUST HAVE tipů? Bez nich se neobejdete!

Podzim je pro většinu z nás krásné období a velká spousta lidí si ho náležitě užívá. Také si podzim neumíte představit bez nádherně barevného listí, teplého čaje, huňatých ponožek a skvělé zábavy na večer?

Podzim nepřináší jen pochmurné počasí a s ním špatnou náladu. Pokud si to umíte správně zařídit, na podzim do deprese rozhodně nespadnete! Jaké jsou naše tajné triky? Odškrtněte si letos seznam podzimních MUST HAVE tipů s námi z vašeho “to-do listu”.

Teplá deka na zahřátí

K chladnému počasí patří nejen teplé oblečení. Je potřeba myslet i na výbavu doma! Pořiďte si příjemnou huňatou deku, která vás zahřeje a udělá vám radost. Nám se líbí např. velké culíkové deky, které jsou zároveň i nádherným designovým doplňkem. Velkou parádu udělá ale i semišová deka v neutrální barvě, která vám bude ladit k interiéru ve vašem obýváku.

Pak už jen stačí připravit popcorn a občerstvení na večer a podzimní večer plný filmů může začít!

Horká čokoláda a podzimní čaj

Jste milovníci horké čokolády, ale přes rok si ji až tolik nedopřáváte? Přijde vám to až skoro nevhodné? Zahoďte zábrany. Teď už nemusíte mít žádné výčitky. My máme horkou čokoládu spojenou vždy s podzimem a zimou. Nejvíce si ji užíváme hlavně na Vánoce! Pohrát si můžete i s příchutěmi nebo si vytvořit přímo domácí. To je teprve lahoda!

Pro velké čajaře taktéž začíná oblíbené období. Litry čajů na podzim tečou doslova proudem.

6 podzimních must have tipů
Horká čokoláda neodmyslitelně patří k podzimu!

Svíčky

Konečně můžeme zapálit úžasné podzimní vůně! Svíčky si užíváme sice celoročně, ale jakmile padne podzim, svíčky u nás hoří nonstop. Nejen, že svíčky nádherně voní, vytváří i příjemnou atmosféru.

Vůně vanilky, skořice a pomeranče vždy provoní celý byt a pokud ještě podzimní náladu nemáte, tyto vůně vás dokonale naladí! Doporučit vám můžeme svíčky od Yankee Candle Heart & Home, bez kterých nedáme už ani ránu.

Teplé koupele

“Brr, to je venku zima.” Co si takhle dát teplou koupel? Po náročném dni si ji zasloužíte, věřte nám! Odměňte se. Koupele krásně prohřejí celé tělo a uvolní svaly od napětí a stresu.

Ve vaně milujeme produkty od značky LUSH, které to vážně umí rozbalit a nemají konkurenci! Neznáme lepší bomby nebo pěny do koupele.

TIP: Na podzim dostává pokožka zabrat, proto nic nezkazíte koupelí s koupelovou solí. Ta se o vaši pokožku postará sama.

Ideální čas na čtení

Venku bývá sychravo a ven se nikomu chodit nechce. Pokud nejste seriáloví povaleči, jako jsme my, rozhodně pro vás bude nejlepší zakotvit to u dobré knížky! Na sociálních sítích se čtení v poslední době hodně propaguje a my můžeme jen souhlasit a chválit. Lidé často zapomínají vzít do ruky knížku a přečíst si kvalitní literaturu.

Nechceme vás odrazovat od čtení našeho magazínu, ale jakmile dočtete tento článek, vytáhněte z vaší knihovny knížku, na kterou jste se už dlouho chystali a pusťte se do ní! 🙂

Uděláte tak něco pro sebe. Odpočinete si od běžného světa a na chvilku se dostanete do jiného, toho vašeho vysněného, kdy průvodcem vám bude právě příběh z knížky.

Tagy: Populární