Tentokrát se podíváme na druhý díl toho, co by vám na stanici Netlix rozhodně nemělo utéci! Doporučíme vám romantické filmy, seriály, ale i drama a krimi.

Přemýšlíte nad tím, jak pohodově strávit večer? Pokud máte chuť na lenošení u televize, zabrousili jste k dnešnímu článku správně! Televizní stanice Netflix praská ve švech a novinky v podobě filmů a seriálů bortí žebříčky!

V minulém článku jsme se zaměřovali spíše na romantické filmy a tipy na dobré filmy a seriály pro ženy. Dnes se ale nebudeme bát trochu drama a krimi tipů.

Právě vychází!

Předplatitelům televizní stanice Netflix jistě neunikl release pokračování veleznámého seriálu Stranger Things, který se pyšní již třetí sérií. Jako správní maniaci jsme již celou sérii zkoukli a můžeme vám ji všema deseti doporučit.

Pro přiblížení celé řady pro vás máme pouze pár slov, která tuhle sérii dokonale vystihnou – zábava, napětí, strach, smutek, překvapení. Víc už ale neprozradíme, tuhle pecku totiž musíte zkouknout na vlastní oči.

Novinkou je také pátá série vychvalovaného seriálu Black Mirror. Opět můžete očekávat nevšední témata týkající se budoucnosti. V seriálu Black Mirror se nevyslovené a nemožné hrozby pro lidstvo stávají skutečností. Není na škodu někdy nakouknout na to, jak „by to mohlo dopadnout“. Seriál je opět skvěle zpracovaný. V posledním dílů si hlavní roli zahraje také zpěvačka Miley Cyrus. Stojí za zhlédnutí!

Dalším tipem je nová série seriálu The 100. Pokud tuhle dlouhou cestu za zdoláním planety sledujete, nová série vás potěší.

Romantika pro náctileté

Netflix je zkrátka vhodný pro všechny a to se nám na této stanici líbí. Ať už máte chuť na jakýkoliv žánr, vybírání vám zabere vždycky nejvíc času. Velké množství zábavy na jedné stránce může být najednou problémem!

Pro mladé slečny tu máme výběr tří filmů, které si jistě oblíbí. Swiped, The Last Summer, The Kissing Booth spojuje jediné – hlavní hrdinové jsou vážně krasavci! 😀

Pokud máte slabost pro opravdové fešáky a nemáte chuť u filmu příliš přemýšlet, tyhle tři filmy vám zvednou náladu. Filmy mají předvídatelnou zápletku, ale konec vždy zahřeje u srdce. Na léto ideální!

Romantika pro dospělé

Pro dospělé máme krátký výčet toho, co nám Netlix v poslední době nabídl. Samozřejmě jsme neodolali a všechny filmy jsme již viděli. Jednoznačně vám tyhle odlehčené romantické filmy můžeme doporučit! Klasiky, které ukazují problémy rodin ale i jednotlivců podané vtipnou formou.

 • The Bounty Hunter – ideální pro páry
 • Someone Great – pokud si právě procházíte rozchodem
 • Bad Moms – pro dámskou jízdu
 • Dirty Grandpa – sranda pro všechny!
 • Change-Up – sranda pro páry

Drama, krimi a to, co byste si neměli nechat ujít!

 • The Girl On The Train – pro přemýšlivé
 • Gone Girl – podobné jako předchozí film
 • Dead to Me – tragikomický seriál vhodný pro ženy i páry
 • Murder Mystery – dvojka Jennifer Aniston s Adamem Sandlerem, která zaručeně pobaví
 • Jane The Virgin – seriál ala telenovela, která je plná překvapení
 • Isn’t it Romantic? – extrémní komedie
Netflix
A na co mrknete večer vy?
Tagy: Populární