Rády byste si na Netflixu pustily film, ale neumíte si z toho velkého množství vybrat? Máme pro vás top 6 tipů na filmy pro holky, které vás nezklamou!

Pokud patříte mezi majitelky předplatného internetové televize Netflix, jistě víte, že někdy není zrovna lehké najít přesně ten druh filmu, na který máte náladu. Na Netflixu je toho zkrátka mraky a kolikrát i samotné vybírání toho správného filmu zabere dost času! Proto jsme pro vás připravili seznam filmů, které jsou vyloženě dívčí a vhodné na večery, kdy jste doma sama a chcete si vychutnat romantický film.

Kluci tohle samozřejmě jen tak nepochopí, že my holky občas máme náladu si pobrečet u filmu a nebo se zkrátka odreagovat naivní láskou, která ve skutečnosti úplně neexistuje. Pokud hledáte film pro tuhle příležitost, s naším seznamem nešlápnete vedle!

Nappily Ever After

Film přímo z dílny Netlixu, který vypráví o životě Violety Jonesové. Její život se zdá být naprosto perfektní – místo na vysoké pozici, přítel je doktor, úžasná postava, dokonalé vlasy. Violet ale postupně dochází, že ne všechno, co je na první pohled dokonalé, dělá člověka šťastným.

Po nešťastné nehodě, kdy Violet u kadeřnice přijde o své vlasy, přehodnotí své priority a změní od základu svůj život. Díky tomu zjistí, že život, který žila, byl jen tím, který si pro ni představovala její maminka.

Siera Burgess is a loser

Klasická romantická komedie, kdy se hlavní děj odehrává na střední škole. Hlavní hrdinka Sierra Burgess se ocitá v zapeklité situaci. Omylem se dostane do role nejhezčí holky na škole. Chvíli se jí myšlenka vydávat se za někoho jiného líbí a sama si myslí, že by jiným způsobem kluka svých snů nezaujmula. Závěr má však nečekaný zvrat a Sierře se díky jedné zprávě změní celý život.

To The All The Boys I’ve Loved Before

Velmi milý romantický film, ve kterém je hlavní hrdinkou Lara Jean. Ráda píše milostné dopisy klukům, které se jí líbí, avšak nikdy je neodešle! Nechává si je schované bez poštovní známky. Jednoho dne jí dopisy z tajné skrýše zmizí a jí se otočí život vzhůru nohama. Ve skrytu duše sice vždy doufala a chtěla dopisy odeslat, ale nikdy se k tomu neodhodlala. Toho dne, kdy dopisy zmizely, se dostaly do rukou všem klukům, které se jí kdy dříve líbili!

Lara Jean, která obyčejně tráví volný čas se svojí mladší sestrou, musí najednou úplně změnit svůj život a na základě toho se rozhodne uzavřít zajímavou dohodu s jedním z adresátů, což je mimojiné školní král Peter.

Crazy Stupid Love

Romantická komedie vhodná pro všechny generace! Čtyřicetiletý Cal Weaver má to, po čem celý život toužil – dobrou práci, hezký dům, skvělé děti a za manželku lásku ze střední školy. Jednoho dne ale zjistí, že ho jeho žena podvádí. Celý život se mu rozpadne pod rukama. Po tolika letech manželství se najednou ocitne ve světě svobodných a neví, jak se svým životem naložit. S novou image mu však pomůže místní fešák Jacob Palmer, kterého potká v klubu.

Mezitím se dozvídáme o první lásce Robbieho, což je syn Cala a pozorujeme i vývoj milostného vztahu Calovy dcery.

filmy netlixu
Popcorn a večer u Netflixu. Co víc si přát!

Life As We Know It

Romantická rodinná komedie, která začíná spíše jako tragédie. Po tragické autonehodě dvou rodičů jsou Holly a Eric nuceni postarat se o jejich dceru Sophii. Holly s Ericem již dříve zkoušeli randit, ale byla to čirá katastrofa!

Nyní se musí vypořádat s novým režimem. Vyzkouší si roli rodičů a začnou kvůli Sophii bydlet pod jednou střechou. Společná výchova dítěte je však spojí k sobě a Holly s Ericem si začnou vytvářet pouto.

Bad Moms

Komedie, kterou by měla vidět opravdu každá maminka! Film vypráví příběh mimořádně úspěšné maminky, která na oko prožívá dokonalý život, ale ve skutečnosti je na pokraji zhroucení z toho, že se stále snaží být perfektní matkou pro své děti.

Mrkněte se na to, jak to občas může vypadat, když maminky vypnou a užívají si života!

Ohrané klasiky, které nezklamou

Pokud jste spíše seriálové typy a nehledáte vyloženě dívčí filmy, vybrali jsme pro vás skvělé seriály z různých odvětví a žánrů. Všechny najdete pěkně pohromadě na Netflixu a nebo se na ně jistě dá dívat i jinde.

Ani s jedním z těchto seriálů neuděláte krok vedle. Pokud jste ještě některý z nich neviděly, tak hurá do toho! Pro podzimní večery o samotě jsou seriály jako dělané 🙂

  • 13 Reasons Why
  • Gossip Girl
  • Riverdale
  • Vampire Diaries
  • Pretty Little Liars
  • Atypical
  • The Crown
  • Stranger Things
  • Black Mirror

Pro ještě více tipů klikni zde. Dozvíš se zda Stranger Things 3 opravdu stojí za to a jak je na tom nová série Black Mirror 🙂