My ženy si potrpíme na lichotky. Nezapomínáme ale na muže? Ano a neměly bychom! Ovládněte slovní podporu. Tyhle věty vaše polovička potřebuje slyšet!

Ženy mají lichotky tak rády! Nemyslíte, že občas zapomínáme i na ty naše muže? Nebuďte samolibé a naučte se správně „chválit“ a říkat milé věci od srdce. Chlapi na to sice možná nevypadají, ale leckdy potřebují slyšet hezká slova na jejich osobu ještě více než my ženy.

Slovní podpora netkví jen v tom, že musíte říkat dostatek slov jako jsou miláčku, lásko a zlatíčko. Jistě tato slova také zahřejí u srdce, ale my máme na mysli něco úplně odlišného!

Umění říci děkuji!

Možná si říkáte, že říct děkuji je přece samozřejmé. To sice ano, ale v mnoha domácnostech to tak nebývá  a jeden druhého si dostatečně neváží. Vyjádřit, že si druhého vážíte, je k nezaplacení. Děkujte i za maličkosti, protože jednou se vám to vrátí a to v dobrém.

Muži potřebují slyšet, že jste rády za to, co pro vás dělají. I když pochvala bude třeba úklid neskutečně zabordelené garáže, za kterou mu nadáváte už celé roky a nebo za nákup, který pro vás každý den dělá, když jde z práce.

Společně zvládnete všechno

Naslouchejte svému muži. Muži už odjakživa nejsou příliš výřeční a je na nás ženách, abychom jim pomohly být otevřenější. Alespoň ve vztahu by to takto mělo fungovat. Otevřenost je důležitá a se svojí druhou polovičkou byste měly sdílet všechny radosti, ale i strasti.

Jistě se vám doma muž nebude chlubit, že se teď cítí v práci pod velkým tlakem a že to vůbec nezvládá. Zjistěte co nejvíce a podpořte ho. Pro zvednutí jeho sebevědomí stačí jen jednoduchá věta „Ty, že bys něco nezvládl?“ a uvidíte, jak se mu zablýskne radost v očích!

Nejen, že váš muž bude mít radost, ale především uvidí, že se na vás může spolehnout a může s vámi sdílet opravdu vše, i když předtím třeba tolik nechtěl.

oslňte muže
Buďte spolu šťastní až do smrti!

„Vím, že to děláš správně. Věřím ti.“

A jaký je váš přítel nebo manžel tatínek? Zapojujete ho do role „vůdce“ nebo se svým dítkem trávíte nejvíce času hlavně vy jako maminka?

Nebojte se svého muže zapojovat do veškerých aktivit. Možná se vám může zdát, že to s dětmi tolik neumí nebo na to „prostě není“, ale to není pravda! Jednou pro vždy je vaše společné dítě i jeho dítětem a věřte tomu, že otcovské pudy se v něm také probudí. Musíte mu dát prostor a občas ho povzbudit. Plno mužů má pochybnosti o tom, zda jsou dobří tatínkové a představte si, že o tom pochybují dokonce více než my ženy.

Nechte tatínka dělat svou práci a být hlavou rodiny. Uvidíte, že se najednou bude cítit více sebevědomý a hlavně ho jeho rodina začne ještě více bavit a uvědomí si, že jste jeho největší poklad na světě.

Mám tě ráda

Nejen „miluji tě“ je důležité. Řekněte mu, že ho máte ráda, vyjádřete vaši vzájemnou lásku jinak než jen pouhou zamilovaností. Důležité jsou i činy. Važte si ho jako otce a kamaráda!

Pokud máte pocit, že ve vašem vztahu chybí vyjadřování lásky nahlas, na nic nečekejte a křičte to do světa! Běžte svému muži zvednou náladu a řekněte mu, čeho si na něm vážíte a za co ho máte nejvíce ráda. Mohou to být i maličkosti.

Tagy: Populární