Stále nevíte, co je vhodné pro vaši citlivou pokožku hlavy? Vyzkoušeli jsme pro vás produkty od Wella Professionals! Řada SP Balance je pro citlivky určená.

Produkty z řady Wella Professionals nás velmi oslovily! Své oblíbence si v nich totiž najde opravdu každá. Ať už máte barvené vlasy, přírodní blond nebo citlivou pokožku hlavy, produktů je velká spousta a výběr je nepřeberný. My jsme opět cílili na citlivou pokožku hlavy. O rady, jak zatočit s lupy, si stále žádáte, a proto jsme se pustili do dalšího průzkumu.

Ačkoliv jsem již vyzkoušeli spoustu produktů – přímo určené na lupy, lékárenskou kosmetiku, napůl přírodní produkty i zcela přírodní, stále jsme nenašli své TOP produkty, které bychom kupovali stále a stále dokola. Co myslíte? Jak na tom bude Wella Professionals?

Šampon Wella Professionals Balance

Šampon z řady Balance je vhodný pro každodenní mytí vlasů. Intenzivně vlasy čistí a pečuje o citlivou pokožku, kterou zanechává čistou, jemnou, svěží a zklidněnou.

Díky obsahu účinných látek a výtažků z mentolu, bambusu a kofeinu je šampon šetrný a vhodný pro citlivé vlasy. Konzistence šamponu je akorát tak tekutá/hustá. Šampon perfektně pění. Díky tomu stačí vlasy umýt jen jednou a pořádně. Záležet jsme si dali především na napěnění šamponu (pokud vám nepění, nemáte dostatečně mokré vlasy, nepřidávejte více šamponu!) a na masáži pokožky hlavy. Chtěli jsme, aby se veškeré účinné látky z šamponu dostaly co nejblíže k vlasovým kořínků.

Vůně je velmi příjemná a decentní. Rozhodně se nejedná o žádný převoněný šampon. Vlasová pokožka je po šamponu zklidněná, mizí i viditelné lupy a mírní se začervenání citlivé pokožky.

Díky mentolu účinkuje šampon i proti nadměrnému padání vlasů. Stimuluje vlasy k růstu. Nepotvrzujeme, že by po šamponu zázračně vlasy začaly růst, pouze vlasy tolik nepadají, což i tak velmi vítáme!

Vlasy jsou po umytí šamponem: svěží, hebké, lesklé, hladké a pevné na dotek, tolik nevypadávají, vlasová pokožka je čistá a zbavená lupů

Cena: zakoupili jsme za 219 Kč

Kondicionér Wella SP Smoothen

Kondicionér SP Smoothen z řady Wella Professionals díky své textuře dokáže dokonale uzavřít povrch vlasového vlákna. Tím je zabráněno jeho krepatění a vlasy jsou po aplikaci lesklé a sametově hebké. Vlasy jsou mnohem poddajnější, hydratované a vyživené do hloubky.

Konzistence kondicionéru je spíše tekutější. Díky tomu se dobře vmasíruje do vlasů. Vůně je o něco výraznější než u šamponu, ale opravdu velmi příjemná! Kéž by takto vonělo všechno 😀

Kondicionér jsme aplikovali do vlhkých a vyždímaných vlasů. Jemně jsme kondicionér vmasírovali a nechali 2 minuty působit. Vlasy jsou po smytí kondicionéru v rukách ihned hladké a neuvěřitelněkluzké“. To je známka toho, že vlasové vlákno je uzavřené. Kondicionér usnadňuje rozčesávání.

Vlasy jsou po kondicionéru: vyhlazené, hladké na dotek, neuvěřitelně lesklé, bez krepatění, snadno se rozčesávají

Cena: zakoupili jsme za 279 Kč (cena se může lišit)

Sprej pro tepelnou úpravu vlasů Eimi Thermal Image

Wella Professionals má také celou řadu produktů pro upravování vlasů a tvorbu účesů. Sprej pro tepelnou úpravu Eimi Thermal Image patří právě mezi ně.

Ať už si vlasy sušíte fénem, používáte žehličku nebo kulmu, je potřeba myslet vždy na ochranu vlasů. Ingredience ve spreji dokáží vlas ochránit před horkem a zároveň udržet jeho hydrataci. Díky tomu se z vlasů nevypařuje voda a vlas zůstává stále vyživený a svěží.

Thermal Image sprej chrání vlasy až do 220 °C, což je opravdu skvělé! Zajišťuje také jemnou fixaci, takže vám účes po finální úpravě vydrží o trochu déle. Není potřeba následně lakovat účes, aby držel.

Sprej jsme aplikovali jak do vlhkých vlasů (vysušených ručníkem) před fénováním, tak i do suchých před žehlením či kulmováním. Sprej vlasy neslepuje ani nemastí.

Aplikace spreje je velmi snadná. Střička spíše rozprašuje, což je výhoda – produkt se rovnoměrně nanese. Samotná tekutina se skládá ze dvou složek (fialové a průhledné). Ty je potřeba před samotnou aplikací důkladně promíchat.

Vlasy jsou po použití spreje a následné úpravě teplem:  vyhlazené, hebké na dotek, vyživené (je zachována hydratace), fixované, lesklé

Cena: zakoupili jsme za 162 Kč (cena se může lišit)

Uhlazující balzám pro vlnité vlasy Eimi Flowing Form

Eimi Flowing Form uhlazující balzám je vhodný pro vlasy, které jsou hrubé na dotek a mají tendenci se hodně krepatit. Tento uhlazující balzám výrazně pomáhá při žehlení. Je tedy ideálním pomocníkem, pokud máte lehce vlnité vlasy a nechcete, aby vám poletovaly všude možně!

Konzistence produktu je krémová. Vůně je příjemná a decentní. Stačí aplikovat malé množství do dlaně a aplikovat na vlhké vlasy ještě před vysoušením fénem. Eimi Flowing Form balzám jsme nanášeli do celých délek vlasů – dejte si však pozor, abyste měli balzám rovnoměrně rozetřený. Zaregistrovali jsme, že při nanesení většího množství balzámu, může slepovat vlasy.

Pokud porovnáme sprej pro tepelnou úpravu s uhlazujícím balzámem, nevidíme až tak velký rozdíl. Z našeho pohledu je výhodnější zakoupit pouze termosprej, který má taktéž uhlazující účinek.

Vlasy jsou po balzámu: lehce uhlazené, jemně fixované, chráněné před teplem, může vlasy slepovat

Cena: zakoupili jsme za 199 Kč (cena se může lišit)

 

Cena: uvedena u jednotlivých produktů zvlášť
Dostupnost:

Produkty jsme zakoupili na e-shopu www.notino.cz. Seženete však i jinde.

  • produkty spolu skvěle fungují dohromady
  • neprůstřelná kombinace produktů pro citlivou pokožku hlavy
  • uhlazující balzám pro nás není nutností - nevidíme takové výsledky jako u předchozích produktů