Podzimní halloweenskou atmosféru si můžete vytvořit i ve sprše s pomocí tajemného sprchového gelu That mysterious one. Nevšední černý obal vás dostane!

Sprchový gel zahalený do tajemného černého obalu vás na Halloween trochu postraší a ve sprše vám zvedne adrenalin. Co čekat od černé lahvičky plné gelu? Jakou odhadujete, že bude mít vůni?

Celý nápad značky Treaclemoon se nám velmi líbí a je to opět něco jiného, co najdete v drogérii. Skvělý bude tento sprcháč pro děti, které budou mít určitě radost z tajemství, které tento voňavý gel skrývá.

Recenze

U všech obalů značky Treaclemoon se nám líbí provedení, ale i praktičnost. Úvodní slova, ale i názvy samotných produktů jsou vždy vtipně zvoleny.

Balení sprchového gelu That Mysterious One je jednoduché, ale velmi originální. Černý obal jsme ještě u žádného sprcháče v drogérii nezaregistrovali, a tak nás hned na první pohled zaujal. Plastová lahev obsahuje 500 ml produktu, takže je ho opravdu dostatek pro sprchové radovánky.

Gel se dobře dávkuje. Má klasické uzavírání na “knoflík”. Gel uvnitř má mléčnou barvu a opravdu nádherně voní! Vůně nám připomíná kombinaci bonbónů marshmallow, žvýkaček a voňavých lízátek. Na Halloween zkrátka trefné. Někoho by možná mohla vůně zmást a rád by i ochutnal, ale opravdu to nedoporučujeme 😀

Tip: Předem dětem vysvětlete, že sprchový gel není k jídlu. Je úžasně voňavý a lákavý a mohlo by se stát, že by děti neodolaly a ochutnaly by.

Konzistence sprchového gelu That Mysterious One je hustá. Díky tomu stačí nanést pár kapek a dobře napění povrch celého těla. Sprchový gel jemně myje pokožku, nedráždí ji a nevysušuje ji.

Čistota a svěžest

Po umytí máte pocit krásně čisté pokožky, která je akorát tak hydratovaná. Nemáme pocit, že by gel narušoval přirozené pH pokožky. Po umytí není nutné se mazat tělovým mlékem, ale pokud máte rádi extra hydrataci, doporučujeme sáhnout po vašem oblíbeném.

Sympatické nám je, že značka Treaclemoon netestuje své produkty na zvířatech, je bez silikonů a parabenů. To ocení především lidé s velmi citlivou pokožkou. Sprchové gely značky Treaclemoon nezatěžují. Vyzkoušeli jsme i další gely z jejich kolekce a mezi naše oblíbené patří třeba One Ginger Morning.

Cena: 139 Kč
Dostupnost:

exkluzivně v drogerii DM Černý Most a na e-shopu KupKosmetiku.cz

  • nádherně voní
  • zajímavý obal
  • pokožka je čistá a hebká
  • zážitek ze sprchování
  • vhodné pro děti - užijí si zábavu
  • nemáme co vytknout - jediné, čeho se bojíme, aby gel nebyl limitovaná edice :-)