Ona Online

Ve slevách jsme ulovili pár kosmetických produktů za skvělé ceny! Vyplatí se do nich investovat? Vyzkoušeli jsme třeba Polaar Scrub a také Beauty Blender.

Na našem Instagramu jsem se vás nedávno v anketě ptala, jak si myslíte, že u nás tyto zlevněné produkty obstály. Většina z vás hlasovala, že Polaar Scrub bude propadák a Beauty Blender oblíbenec. Dnes se konečně dozvíte, kdo měl pravdu! 😀

Produkty jsem si pořídila ve slevě ihned po Vánocích. Peeling v Sephoře za sníženou cenu ještě seženete, Beauty Blender je již za tuto cenu vyprodán. Vyplatí se však si na slevy počkat!

Polaar Scrub Ice Pure v cestovní velikosti

Proč zrovna tento peeling? Polaar Scrub má opravdu krásné balení a lhala bych, kdybych tvrdila, že jsem si ho pořídila kvůli jeho vlastnostem 😀

Peeling mě na první pohled zaujal, a tak jsem po něm sáhla. Má praktické balení, hodí se i na cestování. Scrubů navíc není nikdy dost!

Polaar Scrub má za úkol jemně odstranit odumřelé buňky pleti a nečistoty, které se na ní nachází. Jeho výhodou je formule, která umožňuje dvoustupňovou exfoliaci (obsahuje jak drsné cukrové částice, tak větší jemnější peelingové růžové kuličky). Účinek hluboké exfoliace je zjemněn krémovou sktrukturou, která na pleti zachovává hydrolipidní film.

Ačkoliv se mi zdál peeling zpočátku poměrně drsný a na citlivou pleť možná až agresivní, je pravda, že krémová textura výsledný efekt hodně zachránila. Pleť je po peelingu krásně hladká, jemná a hydratovaná. Nedá se to však absolutně vůbec porovnat s peelingem od MARKa, který je podle mě králem scrubů.

Vůně je mi příjemná. Přirovnala bych ji k čerstvě vypranému prádlu. Na originálním balení je však napsáno, že má peeling vonět jako bavlna.

Sečteno a podtrženo – peeling není špatný, ale zázrak také nečekejte. Balení 25 ml produktu se ani za sníženou cenu příliš nevyplatí. Investujte raději do MARK Scrubu, který vám dlouho vydrží a budete mít jistotu, že si na pleť aplikujete přípravek s přírodním složením a cennými oleji.

Cena: 130 Kč za 25 ml (ve slevě)
Dostupnost: Seženete v Sephora

Beauty Blender houbička na nanášení makeupu

Asi už víte, že jsme v redakci milovníci houbiček. Nedávno jsme testovali houbičku od značky Alcina, která dopadla v našem testu skvěle a srovnávali jsme jí právě se slavným Beauty Blenderem!

Beauty Blender miluji a koupila bych si ho i za plnou cenu. Houbička je totiž nesmírně hebká a skvěle se s ní make-up nanáší. Kdo ještě nevyzkoušel Beauty Blender, nemůže lásku k houbičkám vůbec pochopit! 😀

Díky originální podobě ve tvaru kapky perfektně sedne na obličej a skvěle s ním nanesete make-up i kolem nosu a korektor pod oči. S houbičkou se make-up aplikuje rovnoměrně a celá aplikace je velmi rychlá.

Beauty Blender používáme jak na make-up, korektor, tak i tekutý rozjasňovač a tekutou tvářenku. Doporučujeme ho i na konturování obličeje!

Cena: 210 Kč ve slevě, běžně od 400 Kč
Dostupnost: Seženete v Sephora