Ona Online

Konec nedostatečnému růstu vlasů a předčasnému vypadávání? Vyzkoušeli jsme nový Plantur 21! Funguje nebo se jedná jen o reklamní tah?

Plantur 21 je řada speciálně vyvinutá pro mladší ženy, které trpí na častý psychický či fyzický stres. Vlasovým kořínkům není dodávána v období stresu dostatečná energie a dochází tak k předčasnému vypadávání vlasů.

Zdůraznit bychom proto chtěli, že předčasnému vypadávání vlasů zabráníte nejen používáním produktů na vlasy typu Plantur 21, ale především psychickou pohodou. Vyhýbejte se proto stresu a pokud to není možné, stres alespoň eliminujte. Dbejte na duševní hygienu (meditace, relaxační procházka, odpočinek ve vaně apod.).

Jen v kombinaci s duševní pohodou, dostatečným spánkem, zdravou vyváženou stravou a dostatkem vitamínů budou přípravky na podporu růstu vlasů, které se používají lokálně, fungovat správně.

Jaké zázračné ingredience se nachází v šampónu a elixíru Plantur 21?

  • nutrikofeinový komplex (zabraňuje odbourávání přenašeče energie při cestě ke kořínkům)
  • kofein (aktivuje vlasové kořínky a zlepšuje růst vlasů)
  • biotin (reguluje rovnováhu energie ve vlasových koříncích a přispívá k udržení zdravého růstu vlasů)
  • zinek
  • vápník, hořčík

Nutri-kofeinový šampon

Šampon svou speciální recepturou proniká až hluboko ke kořínkům a tam je lokálně vyživuje (do kořínků přímo proniká nutri-kofeinový komplex).

Šampon se dobře aplikuje a skvěle pění. Stačí i malé množství. Šampon je potřeba nechat na vlasech zhruba 2 minuty působit, aby všechny výživné látky pronikly k vlasové pokožce. Šampon jemně voní a i jeho textura je jemná skoro až pěnovitá.

Vlasy jsou po umytí už na dotek nadýchané, provzdušněné. Rozhodně se nejedná o “těžký” vyživující šampon. V textuře šamponu Plantur 21 je opravdu dbáno na to, aby nebyly jemné vlasy se sklonem k padání ještě více zatíženy a více padaly (neobsahuje silikony).

Vlasy jsou po umytí hebké, dobře umyté a po používání komba šampon + elixír se i výrazně zlepšil stav vlasové pokožky.

Cena: 298 Kč za 250 ml
Dostupnost: www.plantur.cz

Nutri-kofeinový elixír

Elixír se aplikuje lokálně na vlasovou pokožku a působí intenzivně před předčasným vypadáváním vlasů. Tonikum dodá vlasovým kořínkům ještě více živin – přece jen šampon vymyjete a není nic lepšího, než aplikovat vodičku nabitou energií přímo k oslabeným vlasům.

Aplikace je velice jednoduchá a chválíme i aplikátor, který se perfektně dostane ke každému kořínku. Elixír jsme používali každý den. Vlasy nemastí, takže je vhodný i pro ty z vás, které si nemyjete vlasy každý den.

Tonikum se neoplachuje! Po vmasírování se nechá působit a zaschnout na pokožce hlavy.

Cena: 298 Kč za 200 ml
Dostupnost: www.plantur.cz

Celkové zhodnocení

Jak jste již mohli vidět v porovnání PŘED a PO v první galerii, vlasy se výrazně zahustily. Můžeme potvrdit, že vlasy přestaly tolik padat a po používání Plantur 21 šamponu i elixíru došlo k růstu spousty nových vlásků. Tuto řadu vám rozhodně můžeme doporučit!

Je ale potřeba dodat to, že k lokální výživě vlasů (vlasové kosmetiky) jsme současně vlasy zásobovali energií i zevnitř (dostatek vitamínů a minerálů, konzumace biotinu, methioninu).

Pokud vás vypadávání vlasů trápí, začněte to řešit včas! Jako první obranu proti předčasnému vypadávání vlasů doporučujeme zvolit kombinaci vhodné vlasové péče a dostatečně zdravého a vyváženého jídelníčku. S touto dvojkou dokážete divy! Pokud ani to nezabere, obraťte se na svého lékaře – nezapomínejte, že denně ale aspoň 100 vlasů vypadne úplně běžně! 🙂