S věkem přibývá vrásek a pleť ztrácí svou přirozenou pevnost. Chcete docílit vyhlazené pleti? Přírodní extrakty v řadě Magical Supreme Lifting od Nuance to zařídí!

Před několika měsíci jsme testovali červenou řadu od Nuance Magical Anti-Ageing Complex, na kterou jste si již mohli přečíst recenzi. Nyní se však zaměříme na produktovou řadu Magical Supreme Lifting, která je určena pro pleť starší a látky obsažené v produktech by měly pleť přirozeně vypínat, vyhlazovat a hydratovat.

Abychom dosáhli co nejlepších výsledků při testování, nechali jsme si na tuto řadu o něco více času než na řadu červenou. Přece jen pro přínosnou recenzi je potřeba si na produkty nechat dostatek času. Po dopotřebování produktů vám nyní přinášíme náš ucelený názor. Co myslíte? Byli jsme s řadou spokojení?

Od řady jsme očekávali to, že budou produkty působit proti známkám stárnutí. Látky obsažené v produktech by měly pleť stimulovat k produkci látek, které pleť přirozeně vypínají, vyhlazují a oživují. Což je konkrétně v naší pleti kolagen, který dokáže pleť pořádně „nafouknout“ a zpevnit tak povislé kontury v obličeji. Produktová řada stejně jako ostatní řady od Nuance neobsahují ve svém složení parabenysilikony ani minerální oleje. Díky tomu by měly být produkty vhodné i pro citlivou pleť.

Produktová řada Magical Supreme Lifting

Řada je doporučena pro pleť od věku 40 let do 60+. Narozdíl od řady Anti-ageing Complex by měla tato řada vyplňovat již vzniklé vrásky a zároveň i bránit vzniku nových vrásek. Pleti je zajištěna zároveň i dokonalá hydratace.

Supreme Lifting řada obsahuje celkem 5 produktů. Balení je opět velmi nádherné a kombinace černé a zlaté působí luxusně. Rozhodně byste si na první pohled nemysleli, že se jedná o lékárenskou kosmetiku. Dovolujeme si říci, že balením je přirovnatelná k mnohem dražším značkám dermokosmetiky. Dokonce balení převyšuje kvalitu právě některých známějších značek kosmetiky z parfumérií. To velmi oceňujeme a Nuance za to opravdu chválíme! Na kosmetickém stolečku vám tyto produkty bude nejen jedna žena závidět. Celá řada je promyšlená a dokonale se doplňuje.

Pro produkty je také společné to, že obsahují veškeré potřebné látky ve vysokých koncentracích, což zaručuje znatelné účinky a viditelné výsledky.

 • Sérum pro všechny typy pleti

Sérum obsahuje vysokou koncentraci extraktu z plodu arganovníku a díky tomu dokáže pleť krásně vyhladit a napnout. Kyselina hyalurovaná obsažená v séru zajišťuje hydrataci a mangan, který je v séru také obsažen dodá pleti krásně projasněný vzhled.

Bohužel jsme se setkali i se situací, kdy byly složky v séru příliš koncentrované a přehnaně sensitivní pleti produkt nevyhovoval. Jednalo se však pouze o jednu naši redaktorku, která má opravdu extrémně citlivou pleť. Během dalšího testování jsme sérum testovali na normální, suché a středně citlivé pleti (pleť, která spíše většinu krémů a produktů nesnese kvůli začervenání a pálení) a této pleti vyhovovalo  sérum perfektně. Sérum nedráždilo a vše bylo v pořádku.

Sérum má lehce mandlovou až marcipánovou vůni. Vůně je ale opravdu jen velmi jemná a skoro až zanedbatelná. V séru je obsaženo oproti krémům méně parfemace, protože by zde bylo vyšší riziko dráždivosti pleti vzhledem k vysokému obsahu aktivních látek. Sérum krásně splyne s krémy této řady, nehrudkovatí a snáší se s ostatními produkty dobře.

Jeho konzistence je jako tekutější gel. Stačí ho jen kapka na celý obličej a nebo dvě, pokud chcete aplikovat sérum i na obličej a dekolt.

Na náš vkus hydratuje až dost. Kdo má pleť mastnější, nebude už úplně potřeba aplikovat další produkty pro hydrataci pleti.

Cena: 699 Kč

 • Oční krém pro všechny typy pleti

Oční krém obsahuje účinnou složku Vegetensor a Ameliox, o nichž jsme se dočetli, že jsou látky, které působí jako antioxidanty a výrazně pomáhají s liftingem. Krém oční okolí osvěžuje a příjemně chladí, což zajišťuje jeho gelovitá konzistence. Krém je taktéž jako sérum skoro až bez vůně, cítíme jen lehkou mandlovou vůni. Krém nedráždí, rozjasňuje a zanechává oční okolí krásně hydratované.

Cena: 499 Kč

 • Denní krém pro normální a smíšenou pleť

Denní krém vypíná a vyhlazuje vrásky. Obsahuje Padinami, což je látka, která zajišťuje tvorbu vaší vlastní kyseliny hyaluronové v pleti a tím zvyšuje hydrataci. Pleť je po krému jakoby regenerovaná a hladká. Chrání pleť před nepříznivými vlivy.

Konzistence krému je klasicky krémovitá, dobře se vstřebává a zanechává pleť až sametovou. My jsme ho aplikovali na sérum a společně tvoří opravdu nerozlučnou dvojku. Doporučili bychom ho i mladší pleti, nemusí být nutně až od věku 40 let.

Tento krém má narozdíl od ostatních produktů jinou vůni. To nám trochu vadí, protože např. červená řada od Nuance si zachovala vůni u všech produktů stejnou. Vůni bychom přirovnali až k lehce květinové, ale zřejmě to bude jen proto, že je v krému o trochu více parfemace, než je u séra a očního krému.

Cena: 649 Kč

 • Denní krém pro suchou pleť

Tento krém je zvláštní tím, že má až máslovitou konzistenci. To zajišťuje bambucké máslo, které je v produktu obsaženo. Díky tomu bude suchá pleť hydratovaná a vyživená po celý den. Přesto, že je krém hutnější, dobře se vstřebává do pleti.

Krém dodá spíše potřebnou hydrataci, než že by měl vyhlazující účinek. To zajišťuje sérum, které aplikujete pod krém. Společně tvoří skvělou kombinaci pro suchou až velmi suchou pleť.

Vůně není příliš výrazná, což spíše oceňujeme.

Cena: 649 Kč

 • Noční krém

Noční krém obsahuje téměř totožné složky jako denní krémy avšak ve větší koncentraci. Zajišťuje dokonalou hydrataci díky Padinami, které stimuluje vaši pokožku k tvorbě vlastní kyseliny hyaluronové. Protože pleť během noci odpočívá a regeneruje, je potřeba jí dodat extra péči. Ráno je pleť po krému svěží, krásně hydratovaná, hebká a projasněná.

Ač byste u nočního krému očekávali spíše hutnější konzistenci, u tohoto to tak není. Konzistence je spíše tekutější, přirovnali bychom to trochu k hydratačním maskám, které zcela nezasychají. Krém se však dobře vsakuje, až skoro taje pod prsty.

Krém bychom doporučili spíše sušší pleti, která potřebuje intenzivní hydrataci po celou noc. Pro mastnou pleť by mohl být až moc hutný.

Cena: 699 Kč

Celkové hodnocení

Produktová řada Nuance Magical Supreme Lifting nás opět přesvědčila o tom, že Dr. Max lékárna pečující kosmetiku opravdu umí! S produktovou řadou jsme ve výsledku byli velmi spokojeni. Pleť rozhodně působí, zdravě, opečovávaně a projasněně. Lifting zajišťuje sérum, které je opravdu perfektní a pokud netrpíte na přehnaně citlivou pleť, doporučujeme ho všem.

Opět musíme vychválit celý koncept produktů a také to, jak se produkty dokonale doplňují. Sérum vyhladí pleť, krém jí dodá hydrataci a oční krém projasní oční okolí. Produktová řada je dle našeho názoru výborná jako dárek pro maminky, manželky, babičky nebo kamarádky.

Celá řada Nuance je k dostání v Lékárnách Dr. Max.


 • přírodní látky, složení
 • balení
 • výsledný efekt na pleti
 • složení
 • bez parabenů, silikonů a minerálních olejů
 • dostupnost – lékarna Dr. Max, internetový obchod
 • celkový koncept řady
 • pro někoho cena – trochu dražší kosmetika
 • parfemace není u všech produktů stejná
 • pro extrémně citlivou pleť může být sérum nevhodné – obsahuje vysokou koncentraci aktivních látek