Ona Online

Slyšeli jste už o nové řasence od značky Loreal Paradise Extatic? Měla by se vyrovnat slavné Better Than Sex od Too Faced! V dnešní recenzi si odhalíme pravdu.

Jistě jste si všimli, že na sociálních sítích koluje spousta videí a srovnání slavné Better Than Sex řasenky od Too Faced s touto od Loreal. Loreal Paradise Extatic (evropský název) by měla Too Faced dokonce strčit do kapsy! Je to však pravda? Konečně by se v drogeriích objevila řasenka srovnatelná k těm z parfumérií?

V dnešní recenzi si porovnáme výsledný efekt, aplikaci i výdrž obou řasenek. Podíváme se také na to, jestli celé haló kolem této řasenky je oprávněné.

Co slibuje výrobce?

Tato řasenka slibuje 3v1. Zajistit by vám měla o 90% hustější řasy, až o 98% delší a o 78% pružnější řasy. Obsahuje navíc ricinový olej, který o vaše řasy během nošení řasenky pečuje.

Zátěžový test

Na první pohled nás ihned upoutal krásný rose gold obal, ve kterém je řasenka uložená. Trochu nás překvapilo, že se evropská verze balení liší od toho amerického. Americká verze je více růžová, a tak se nám balení líbí o krapet více.

Když jsme poprvé uviděli kartáček řasenky, trochu jsme se lekli, že je až příliš veliký a nebude nám proto vyhovovat. Ve srovnání s Better Than Sex řasenkou je opravdu o trochu větší a nemá tvar přesýpacích hodin, jak jste od Too Faced zvyklé.

Řasenka se nanášela ale velmi příjemně, a tak veškeré předsudky o velkém kartáčku zmizely. Aplikace proběhla bezchybně a také velmi rychle. U Better Than Sex se nám stává, že si trošku “ušpiníme” část víčka těsně nad řasami a s touto řasenkou od Loreal se nám to vůbec nestalo. Proto byla aplikace mnohem hladší a znatelně rychlejší.

Konzistence je úplně akorát. Ani ne moc mokrá ani ne suchá. Naprosto ideální na okamžité použití. Ihned si ji zamilujete.

Poslední důležitou věcí je, zda se řasenka neobtiskává. A ne! Celý den vydržela krásně na oku. Nedrolí se, neobtiskává. Řasy zůstávají krásně natočené a jsou mnohem měkčí, než když nanesete Better Than Sex. Díky tomu se také řasenka od Loreal snadněji odličuje a nezatěžuje tolik řasy. Zaschne okamžitě, ale řasy opravdu zůstávájí lehké a nevytvoří se vám na nich žádná tvrdá krusta, která jde pak obtížně odlíčit.

Loreal Paradise Extatic obsahuje 6,4 ml náplně, což je o něco méně než obsahuje Better Than Sex. Ta má 8 ml.

Jak vypadá na řasách?

Výsledek můžete porovnat sami. Závěrem musíme říct, že se tato řasenka stala rázem naše nejoblíbenější. Vyhovuje nám o trochu více hlavně díky tomu, že se opravdu snadno odličuje a na řasách necítíte ztvrdlé žmolky. Navíc je za příjemnou cenu a pokud dorazí i do našich drogérií, bude i snadno k sehnání.

Kde ji seženu?

Tato řasenka je aktuálně dostupná ve většině českých drogeriích.


  • konzistence
  • výdrž
  • efekt na řasách
  • rychlá aplikace
  • cena
  • štětečkem se řasenka skvěle nanáší
  • dostupnost
  • menší obsah balení