Zima ještě stále útočí a naše pokožka v tomto období nejvíce trpí. Vyzkoušejte medicínskou péči pro suchou pleť Linola Lotion!

Boj se suchou pokožkou je nejhorší hlavně v zimě. Vnější faktory jako jsou mráz a studený vítr dokáží pokožku pořádně potrápit a podráždit. Linola Lotion byla vyvinuta pro každodenní péči právě pro suchou a velmi citlivou pokožku. Pokud tedy trpíte na ekzémy, bude pro vás tato péče skvělou volbou!

Vzhledem k tomu, že se jedná o medicínskou péči o pokožku, má tento krém vynikající snášenlivost a je vhodný nejen pro citlivou pokožku trpící na ekzémy, ale i na pokožku, která trpí lupénkou.

Co Linola Lotion obsahuje:

 • 35% lipidů – zejména nenasycených mastných kyselin přírodního původu
 • vysoký obsah kyseliny linolové přírodního původu
 • olej ze světlice barvířské, který podporuje kožní regeneraci
 • to vše ve formě emulze vody v oleji – perfektní prostupnost do pokožky

Recenze

Balení je hezké. Krém je zabalen v krabičce, kde také naleznete příbalový leták se všemi informacemi, které potřebujete. Z tuby se krém pohodlně nanáší, nevytéká a dobře se s tubou manipuluje při aplikaci.

Vůně produktu je velmi jemná, svěží a až “olejová”. Nijak nedráždí nos a je opravdu příjemná. Nic extrémně převoněného, co by mohlo dráždit pokožku. Obecně velmi parfemované krémy a produkty nejsou vhodné pro citlivou pokožku, proto výrobce zvolil takto jemnou parfemaci.

Konzistence produktu je krémová, ale zárověň olejová. Po nanesení na pokožku se produkt až skoro roztéká a taje pod teplem pokožky (na výsledný efekt po rozmazání se můžete podívat v galerii fotek). Díky tomu se perfektně rozmazává a nádherně se vstřebá do pokožky. Rozhodně se nemusíte bát, že by se jednalo o krém, který budete dlouho dobu roztírat a pak se kvůli dlouhému zasychání nebudete moci ani pohnout. Linola Lotion se rychle vpíjí a díky formě emulze vody v oleji velmi rychle proniká do pokožky.

Již po nanesení a rozetření cítíte na pokožce úlevu. Emulze obnovuje ochrannou kožní bariéru, zabraňuje dalšímu vysychání a normalizuje obsah mastných kyselin a vody v pokožce. Po aplikaci cítíte, že je okamžitě eliminováno pnutí pokožky a svědění. Na pokožce vytváří tenkou ochrannou vrstvu, která dlouhodobě vydrží na pokožce. Tento tenký film na pokožce lehce cítíte, není to však dle nás negativní vlastnost, ale naopak je pokožka dlouhodobě změkčená, hydratovaná a efekt vydrží dlouhodobě. Pokožka se jeví hladká a bez šupin.

Jak jsme testovali?

Krém jsme schválně testovali na pokožce nohou dívky, která trpí na ekzém, na který jí téměř nic nepomáhalo a pokud ano, tak spíše nárazově. Ekzém a urputné svědění se jí vždy opět brzy vrátilo. Chtěli jsme proto vyzkoušet, zda jí tato speciální péče pro velmi suchou pokožku pomůže a vyřeší její problémy. Produkt jsme měli v testování celkem dva měsíce a po této době vám přinášíme srovnání PŘED a PO léčbě medicínské péče Linola Lotion.

Po pravidelném používání se kůže radikálně zlepšila. Svědivá ložiska vymizela, kůže se na pohled zahojila. V používání péče však dívka bude dále pokračovat. Léčba ještě není zcela u konce, ale sami můžete vidět, že kůže je zdravější a hydratovaná.

Dále se nám také krém osvědčil na tzv. ekzém ze zimy, který se objevuje především na rukách, které jsou vystavené velkému mrazu. Pokud máte v zimě stále suché ruce, je tato péče výbornou volbou.

Cena: 328 Kč

K dostání v lékárnách nebo na www.medacshop.cz. Více o produktech Linola najdete zde.


 • zklidňuje pokožku
 • hydratuje
 • vhodné i pro ekzematickou pokožku
 • vhodné i pro děti
 • balení dlouho vydrží
 • obnovuje kožní bariéru
 • nemáme co vytknout 🙂