Sháníte rtěnku, která bude v létě o vaše rty i pečovat? Vyzkoušejte luxusní péči od značky Lancome v podobě máslíčkové rtěnky Mademoiselle Shine!

Značka Lancome patří mezi ty luxusnější v parfumériích. A není divu! Nejen obaly, ale i samotná náplň produktů je velice kvalitní. Vyzkoušeli jsme luxusní rtěnku Mademoiselle Shine i slavnou řasenku Hypnose.

Mademoiselle Shine

Rtěnku z edice Mademoiselle Shine jsme záměrně vybírali v oranžovém odstínu, který je na léto naprosto ideální! Rtěnky do oranžova v letních měsících frčí a jsou nejvíce trendy. I my v magazínu si na tyto odstíny troufneme pouze v létě.

Je potřeba také myslet na to, že oranžové rtěnky mají trochu tendenci vytahovat žlutou barvu zubů. Proto toto kritérium před samotným nákupem rtěnky zvažte.

Samotná rtěnka v odstínu Oh My Shine! má luxusní zlaté balení, které je velice pevné a opravdu kvalitně provedené. Rtěnka se ještě nachází ve zlaté krabičce.

Konzistenci rtěnky bychom přirovnali spíše k barevnému balzámku. Rtěnka je velice komfortní na nošení a příjemně se nanáší. Jakoby „taje“ pod rty. I když je rtěnka spíše balzámovitá, výdrž barvy na rtech je opravdu slušná. Rty zůstávají jemně zabarvené i po vydatnějším jídle.

Rtěnka obsahuje proxylan a růžový olej, který rty vyživuje a dodá jim okamžitý lesklý efekt. Rty působí velice zdravým a šťavnatým dojmem.

Lancome rtěnka rty během dne hydratuje. Nemáte proto pocit vysušení a to po celý den nošení.

Dárek od Lancome, který nás nenadchl

Jako dárek k nákupu rtěnky od značky Lancome jsme dostali i miniaturku slavné řasenky Hypnose. Ta nás však až tolik nenadchla. Do velkého balení rozhodně nepůjdeme!

Řasenka je dost mokrá a má velice dlouhý kartáček. Není proto příliš detailní a hůř se s ním manipuluje. Kvůli své konzistenci má řasenka tendenci slepovat řasy a ani výdrž není kdovíjaká. Po pár hodinách se začne rtěnka obstiskávat – dáváme to za vinu tomu, že samotná konzistence náplně je právě příliš mokrá a pomalu na řasách usychá.

Cena: 880 Kč
Dostupnost:

v parfumériích Sephora a Douglas

  • rtěnka hydratuje rty
  • rty vydrží zabarvené i po jídle
  • komfortní na nošení
  • trendy barva na léto
  • řasenka slepuje řasy, velké balení nepořídíme