Českou značku kosmetiky Bylineo od nás už důvěrně znáte. Tentokrát jsme vyzkoušeli novinku v péči o pleť, kterou je krém na velmi citlivou pleť.

Pokud jste ještě o české značce Bylineo nikdy neslyšeli, doporučujeme přečíst si naši velkou recenzi prakticky celého repertoáru jejich produktů. Od čistího mléka přes pleťové tonikum se zde dočtete i o našich velkých oblíbencích, kterými jsou krémy na pleť.

Dnes se zaměříme na novinku, kterou je Jenom krém na velmi citlivou pleť, který má snížené pH a je tak vhodný pro pokožku, která trpí na alergie, ekzémy a je často přecitlivělá.

Jenom krém v akci

Jenom krém je v klasickém Bylineo balení, které je jednoduché a především funkční. Skvěle padne do ruky a díky velkému výběru tub můžete mít hned několik velikostních provedení, které se hodí na cesty. Maxi balení je mimochodem skvělé do zásoby na doma 🙂 (já pak krém vždy jen „dolévám“).

Konzistence krému je opět klasická, jak jsme u krémů od této značky zvyklé – krém je velmi jemně našlehaný, krásně taje na pleti a perfektně se vstřebává. Na pleti vytvoří ochranný film, který následně chrání pokožku. Pokožka je po namazání jemná na dotek, hydratovaná, „šťavnatá“ a elastická. Tento efekt vydrží po celý den (pokožka je hydratovaná až do odlíčení).

Krém pro velmi citlivou pleť se trochu liší od receptury ostatních krémů. Tato novinka navíc obsahuje panthenol a extrakt z léčivých peloidů, což jsou přírodní stimulátory. Peloidy pokožku nabudí ke zvýšené regeneraci tím, že podporují enzymatickou činnost a omezují vznik volných radikálů v pleti.

Díky přírodním aktivním biolátkám (bambucké máslo, kakaové máslo, vzácné přírodní oleje) je krém nesmírně příjemný na pleti, ale zároveň nemáte pocit masky. Pleť se pod krémem nedusí, naopak může volně dýchat.

Vůně krému je oproti ostatním krémům od značky znatelně snížená a i proto doporučujeme zvolit raději variantu krému pro velmi citlivou pleť pokud přece jen na alergie trpíte a trápí vás přecitlivělost pleti. Pokud bychom měli všechny krémy srovnat, tak mezi nimi nevidíme až tak velký rozdíl – všechny jsou perfektní a splňují to, co značka slibuje, že mají plnit.

Vypíchnout opět musíme i to, že krémy neobsahují ropné deriváty, umělá barviva, parabeny, chemické stabilizátory, silikony, vůně ani PEG látky.

Za nás je to zkrátka jednička. Nešlápnete vedle a navíc podpoříte českou značku 🙂

Cena: od 330 Kč (odvíjí se od velikosti balení)
Dostupnost:

Produkt seženete na www.bylineo.cz

  • perfektní hydratace
  • vhodný pro velmi citlivou pokožku (alergie, ekzémy, přecitlivělost)
  • jemná snadno vstřebatelná konzistence
  • přírodní konzistence
  • snížené pH - chrání pleť před bakteriemi
  • tady není co vytknout :-)