Představujeme vám další novinky na letošní podzim a zimu. Značka Essence si připravila novou řadu s názvem Crystal Power. Třpytky opět vládnou!

Produkty inspirované blýskavými krystaly a drahokamy? Vše, co se třpytí, najdete v nové řadě Crystal Power, kterou si pro vás značka Essence připravila. S radostí vám proto oznamujeme, že nejsme nadšení jen my v redakci, ale jistě potěšíme i mnoho z vás. Kdo by totiž odmítnul dokonalé blyštivé stíny na oči?

V celé Crystal Power řadě najdete nejen paletku očních stínů, ale i třpytivé rozjasňovače, nádherné rtěnky a laky na nehty.

Paletka očních stínů Crystal Power

Jste milovnice třpytivých stínů? Tak v tom případě pokračujte ve čtení! Paletka očních stínů Crystal Power obsahuje celkem osm třpytivých a jeden matný odstín.

Ihned na začátek musíme zkritizovat právě poskládání paletky. Jediný matný stín, který paletka obsahuje, je poměrně tmavý a vhodný tak maximálně na ztmavení vnějšího koutku. K této paletce proto určitě budete potřebovat ještě jednu paletku s matnými odstíny, se kterou přechody stínů hezky zahladíte. Ocenily bychom proto místo umístění jednoho tmavého matného stínu jeho nahrazení dalším třpytivým, ať je paletka konzistentní.

Textura třpytivých stínů je hezky měkoučká. Vhodné je nanášet stíny přímo prstem metodou „přitlačování na víčko“ a pokračovat následným uhlazením. Třpytky tak nádherně vyniknou. Se třpytkami doporučujeme pracovat opatrně. Klasicky totiž opadávají. Není to nic strašného, ale musíte s tím počítat a přizpůsobit tomu kroky v líčení. Matný stín je trochu sušší prášivější.

Některé stíny jsou duochromy, což se nám velice líbí. Na líčení, které vidíte v galerii, jsme použily stíny Reach For The Stars, Love Yourself, Never Give up a Sparkle All Day.

Paletku seženete na www.kupkosmetiku.cz nebo v drogériích DM za cca 169 Kč.

Rtěnka Crystal Power

Rtěnku Crystal Power bychom vyloženě nezařazovaly mezi rtěnky, i když do této kategorie podle značky patří. Osobně bych se přikláněla spíše k pečujícímu balzámku, který má lesklý efekt a rty jemně zabarví.

Rtěnka příjemně voní a velmi se nám líbí průhledný zajímavý design! Pokud jste milovnice třpytek, tak tato balzámortěnka vám rozhodně nesmí uniknout! Je to totiž krása 🙂

Rtěnka reaguje na pH rtů, díky tomu rty jemně zabarví a vytvoří lesklý efekt. Rtěnka samozřejmě nevydrží dlouho, opravdu se jedná spíše o povedený pečující balzámek. Bude vhodný i pro mladší generace, které si už pohrávají s kosmetikou 🙂

Rtěnku koupíte na www.kupkosmetiku.cz nebo v drogériích DM za cca 85 Kč.

Rtěnka Perfect Shine

Do třpytivé řady jsme přidali i tuto rtěnku Perfect Shine, se kterou jsme celý make-up look zakončily. Rtěnka má hezké zlatavé balení a příjemně voní.

Pigmentace je skvělá! Rtěnka kryje ihned, stačí rty jemně natřít. Rtěnka je navíc hydratační, a tak během dne o rty pečuje. Díky tomu příliš dlouho nevydrží. Za komfort se však musí platit, a tak nám nedělá problém přes den rtěnku občas opravit.

Textura je krémová a na rtech má rtěnka lesklý až sametový finiš. Složení je navíc obohaceno o vitamin E a bambucké máslo.

Rtěnku koupíte na www.kupkosmetiku.cz nebo v drogériích DM za cca 85 Kč.

Paletka tvářenek a rozjasňovačů

Posledním produktem, který dnes budeme recenzovat, je paletka tvářenek a rozjasňovačů Crystal Power. Paletka je na první pohled vážně krásná a velice se nám líbí. Balení je dobře zpracované a je poměrně i bytelné. Pochválit musíme i zrcátko.

Stíny jsou opět měkčí textury. Nejsou vyloženě pěnové, ale zařadily bychom je na pomezí klasických stínů a těch pěnových. Samotné odstíny jsou velice krásné. Hlavně dva nejsvětlejší, které využijete jako rozjasňovače. Další dva tmavší stíny obsahují podle mě až příliš mnoho třpytek, aby se daly klasifikovat jako tvářenka.

Pokud máte rády extrémní lesk a blesk na tvářích a nevadí vám třpytivé tvářenky, tohle se vám bude líbit! Já to příliš nevyhledávám a raději si pohraji s rozjasňovači. Odstín Superpower je na mě až příliš tmavý a na mé bledé pleti nevypadá dobře. Na vaší se ale klidně může hodit a bude vypadat skvěle. To už musíte rozhodnout samy 🙂

Konzistence a pigmentace jsou naprosto v pořádku. Stačí stíny jemně nabrat a ihned barví. S tvářenkami proto trochu opatrně. Co se týká rozjasňovačů, obsahují trochu větší kusy třpytu, proto pokud máte rády jen jemné rozjasnění na lícních kostech, možná pro vás tato paletka nebude nejvhodnější.

Celkově však produkt hodnotíme jako povedený i s ostatními výše zmiňovanými. Poslední limitky od Essence jsme si velmi oblíbily a zatím jsme se nesetkaly s vyloženě špatným produktem. Za to palec nahoru 🙂

Paletku Crystal Power na tváře koupíte na www.kupkosmetiku.cz nebo v drogériích DM za cca 169 Kč.