Trápí vás neustálá suchost kůže? BiOil gel pro suchou kůži možná bude to pravé řešení! V redakci jsme vyzkoušeli žhavou novinku!

Stále jste ještě nenašli ten nejlepší a hlavně fungující produkt, který by vám pomohl od suché a šupinaté kůže? Přinášíme vám skvělý a hlavně fungující tip!

BiOil gel je unikátní novinkou a podává pomocnou rukou všem, kteří na suchou pokožku vyzkoušeli už všechno možné, ale jejich trápení stále přetrvává. Po velmi oblíbeném oleji na jizvy a strie přichází další zajímavý produkt. Právě ten je určen všem, kteří se neobejdou bez pravidelného používání krémů, olejů a tělových mlék.

Unikátní složení

V historii se nejdříve používaly pouze oleje, které postupně začaly mizet a nahrazovaly je stále oblíbenější krémy a mléka. Ty se sice pohodlně aplikují, ale obsahují velké množství vody. Voda se ale při kontaktu s pokožkou vypaří, a tak produkt nepřináší výrazný dlouhodobý efekt. Jsme tak nuceni ošetření provádět častěji a vyplýtváme tak velké množství produktů.

BiOil nyní uvedl na trh novinku s unikátním složením, ve kterém nahrazuje vodu olejem. Díky tomu vznikl stoprocentně fungující přípravek proti suchosti kůže. Jedná se o BiOil gel, který obsahuje jen minimální množství vody, které je dostatečné pro rozpuštění skvěle fungujících zvlhčovadel. Olejová složka je tvořena nejen BiOilem, jak ho znáte, ale také bambuckým máslem a dalšími oleji. Gel je vhodný i pro citlivou pokožku a je nekomedogenní.

Díky unikátnímu složení budete potřebovat k ošetření požadované oblasti jen zlomek množství přípravku, než jste zvyklí u mléka nebo krému. Proto vás jistě potěší praktické menší balení, které spolehlivě nahradí mléko nebo krém o velkém objemu.

BiOil gel na vlastní kůži

Testovali jsme pro vás tuto novinku a musíme uznat, že unikátní složení perfektně funguje. Průsvitný BiOil gel s příjemnou charakteristickou jemnou vůní již známého oleje se velmi dobře aplikuje.  Na rozdíl od olejů je gelová textura hustší, a tak přípravek nikde nestéká a nekape všude okolo. Gel se krásně roztírá a stačí ho opravdu jen velmi malé množství.

Pokožka je ihned po aplikaci na dotek i pohled krásně hydratovaná, vyhlazená a bez nepříjemného lepivého pocitu. Nezaznamenali jsme ani nepohodlné výrazné zmaštění. Byli jsme mile překvapeni, že nám k ošetření stačilo jen opravdu malé množství gelu, než jsme zvyklí u běžných přípravků.

Oceňujeme, že gel o obsahu 100 ml plně nahradí velké balení pleťového mléka. Tím nám nezabírá hodně místa v koupelně ale ani v zavazadle při cestování. Praktické je i to, že nevyteče tak snadno jako olej nebo mléko. Praktická bílá plastová víčkem uzavíratelná krabička již není přebalena dalším zbytečným papírovým obalem.

Ihned jsme si gel oblíbili a určitě nebude chybět v našem kufru při cestě na letošní dovolenou. Malé balení o obsahu 100 ml nám pohodlně vystačí pro celou rodinu na několik dní.

Cena: 100 ml za 299 Kč
Dostupnost:

e-shop KupKosmetiku.cz a DM drogérie

  • příjemná vůně (jako olej BiOil)
  • stačí velmi malé množství (ušetříte produkt)
  • unikátní konzistence (produkt neteče)
  • praktické balení (malá krabička)
  • nelepí, pokožka je hladká, hydratovaná
  • nemáme co vytknout, BiOil gel milujeme ještě o něco více než proslavený BiOil olej