Máte problém se zarůstáním chloupků? Dělá se vám po holení nevzhledná vyrážka? Od těchto ale i dalších problémů vám může pomoci Intim Wash od Australian Bodycare.

Několik týdnů jsme pro vás testovali jemný Intim wash gel s přírodním australským olejem tea tree a kyselinou mléčnou od oblíbené značky. Od Australian Bodycare jsme již vyzkoušeli krém na obličej i samotný čistý tea tree olejíček a všechny produkty jsme si zamilovali!

Tento gel je speciálně určen na čistění a osvěžení nejcitlivějších částí vašeho těla především před holením. Obsah kyseliny mléčné zajistí prevenci růstu bakterií stejně jako tea tree oil, který má antibakteriální a výrazný antimykotický (protiplísňový) účinek.

Pomocník před holením

Přípravek zklidňuje a snižuje začervenání a podráždění vznikající po depilaci, holení jak žiletkou, tak po použití holicího strojku. Gel se doporučuje použít k jemnému omytí všech míst, které se chystáme holit nebo depilovat.  Přípravek z pokožky odstraní nežádoucí bakterie, které způsobují její podráždění, vznik pupínků (tzv. folikulitidy) a zarůstání chloupků. I když gel umí odstranit bakterie, tak respektuje pH všech intimních partií.

Recenze

Gel o obsahu 200 ml je v praktické plastové tubě, kterou si s sebou můžeme vzít do sprchy. Vrchní papírová krabička působí luxusním dojmem.

Samotný gel má jemnou lehkou bílou konzistenci. Někoho možná překvapí, že příliš nepění. Tato vlastnost ale poukazuje na to, že se jedná o výrobek s velmi kvalitním složením, při jehož výrobě nejsou použita chemická a tolik zatracovaná pěnidla. Jeho jemné složení je dále obohaceno o výtažek z kakadu švestek s přírodním vitamínem C.

Po použití gelu je pokožka hladká, hydratovaná a zklidněná. Intim wash gel má jemnou charakteristickou vůni tea tree oleje.

Naše kosmetička doporučuje gel používat nejen před holením, ale jako běžný čistící přípravek intimní hygieny. Díky svému složení respektuje pH intimních partií, a tak zabraňuje rozvoji vaginální mykózy.

Dalším tipem naší kosmetičky je možnost gel používat k pravidelnému mytí chodidel.  Díky kyselému pH zajistíme chodidlům šetrné odstranění nežádoucích bakterií, které způsobují zápach nohou. Stejně tak dobře jako nohám poslouží i k omytí podpaží, kdy nejen že skvěle připraví pleť před holením, ale zabrání i vzniku zápachu z rozkladu potu. Lze jej tedy použít i jako běžný sprchový gel, který nám zajistí dlouhotrvající svěžest a charakteristickou „vůni čistoty“.

Ještě jeden tip pro vás máme. Gel můžete používat i na všechny partie kromě obličeje, kde se vyskytuje akné (záda, paže, dekolt). Díky svému složení je mnohem šetrnější než běžné sprchové gely. Intim wash pleť agresivně neodmašťuje a udržuje její kyselé prostředí, ve kterém se nemnoží nežádoucí bakterie zodpovědné za rozvoj akné.

Paní kosmetička doporučuje používání hlavně v letních měsících, kdy se častěji holíme a častěji se sprchujeme. Díky šetrnému složení můžeme klidně používat denně po celý rok.

Cena: 299 Kč
Dostupnost:

DM drogérie a e-shopy KupKosmetiku.cz a babybaby.cz

  • složení
  • lehká příjemná konzistence
  • vůně čistoty
  • zabraňuje vzniku akné, pupínků při holení
  • tekutější konzistence - ve výsledku to však ničemu nevadí