Sháníte na léto lehký krém, který bude dostatečně hydratovat a pečovat o pleť pomocí přírodních olejů? Adeptem na vítěze je Australian Bodycare Face cream!

Značka Australian Bodycare je k dostání v drogérii nově a nám samozřejmě nemohla uniknout. Již zrecenzovaný Tea tree oil jsme si od této značky velmi oblíbili, a proto jsme se těšili na testování dalších produktů.

Značka Australian Bodycare si klade za cíl pomoci nezdravé pleti, aby se sama dokázala uzdravit. Kosmetika této značky je založená na prevenci i léčbě nejběžnějších kožních problémů – k pokožce je velmi jemná.

Australian Bodycare Face cream

Dalším produktem, který jsme od této značky testovali, je Face cream. Krém jsme testovali celé dva měsíce a až po vypotřebování celého balení vám přinášíme recenzi. Používali jsme ho ráno i večer po celou dobu – balení 50 ml vystačilo po celou dobu používání.

Balení krému je hezké a nám se velmi líbí. Působí luxusním dojmem a to nejen díky krabičce, ve které je krém uložen, ale i díky kombinací bílé barvy s hnědými motivy listů. Celkově na nás krém už na první pohled dělá “přírodní” dojem. Krém je uložen v klasické tubě, což je vyhovující a krém se z balení dobře aplikuje na pleť.

Samotný krém má velmi lehkou konzistenci, nedělá na pleti žádný těžký mastný film a pleť perfektně hydratuje. Díky skoro až gelové konzistenci krém zklidní i podrážděnou pokožku a dobře se do pleti vpíjí. Konzistence je úplně ideální na nadcházející léto – krém neucpává póry, pokožka může dýchat.

Díky antibakteriálnímu australskému tea tree oleji je po aplikaci krému pleť zklidněná a po dlouhodobém používání je viditelná redukce začervenání pleti. Krém nevyzmizíkuje pupínky, ale pomáhá zabránit vzniku mírného akné díky antibakteriální schopnosti tea tree oleje. Znatelná je i redukce rozšířených pórů po dlouhodobém používání krému.

Pleť je po aplikaci krému na dotek jemná, hladká a hydratovaná.

Chválíme i složení krému, které je vhodné pro velmi citlivou pokožku (viz foto v galerii). Australian Bodycare krém obsahuje mimo jiné i výtažek z mandlovníku, tasmánský pepř, olej z makadamiového ořechu a alantoin.

Cena: 399 Kč
Dostupnost:

DM drogérie a e-shopy Lekarna.cz, KupKosmetiku.cz a babybaby.cz

  • složení krému (přírodní složky)
  • lehká konzistence, ideální na léto
  • neucpává póry, naopak je redukuje
  • hladká, jemná a krásná pleť
  • nemáme co vytknout, krém nám perfektně sedl :-)