Najdi svůj perfektní odstín rtěnky! Nová kolekce Alcina Lips nabízí dokonalé odstíny pro každou z nás. Stačí si vybrat! Produkty jsme otestovali i na video.

Ať už milujete tlumené či výrazné barvy rtěnek, z nové kolekce Alcina Lips 2019 si rozhodně vybere každá z vás! Kolekce nabízí rtěnky celkově ve dvou texturách, dále třpytivý Top Coat na rty, ale i novou péči v podobě tónovacího oleje na rty a pečujícího peelingu.

Ačkoliv novinek není mnoho (jak můžete být zvyklí od jiných značek), všechny odstíny rtěnek jsou zvoleny velmi dobře a nestane se tak, že by si někdo nevybral. Jsme toho názoru, že není potřeba vybírat si ze stovky odstínů. Alespoň my to máme tak, že nakonec nevybereme nikdy nic a odcházíme s prázdnou. Chválíme proto precizní práci při vybírání odstínů rtěnek. Je vidět, že se nad vybíráním vhodné palety někdo opravdu dobře a dlouho zamýšlel 🙂

Matt Lip Colour

Matný finiš je oblíbený už pěkně dlouho dobu a vůbec se tomu nedivíme. Matná barva totiž působí optické zvětšení rtů, po kterém toužíme každá! Po matné rtěnce vyžadujeme především to, aby perfektně držela a nevysušovala rty.

Matná rtěnka od značky Alcina v odstínu Chili red splňuje přesně to, co vyžadujeme. Barva je nádherně sytá a konkrétně tento odstín červené perfektně sedne všem. Důležité je, že opticky nežlutí zuby a během dne se rtěnka vytrácí rovnoměrně (směrem od středu rtů). Nestalo se nám, že by se v koutcích rozmazala.

Výdrž má slušnou, a tak není během dne potřeba rozsáhlá oprava rtěnky a to ani po jídle! Rty nejsou vysušené ani po celodenním nošení. Díky měkké textuře se dobře nanáší.

Cena: 340 Kč
Dostupnost: k dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA

Creamy Lip Colour

Rtěnky s krémovou texturou jsou na nošení velice komfortní, a tak po nich také nejčastěji saháme. Na vyzkoušení jsme měli Creamy Lip Colour rtěnku v odstínu Cranberry, která je jemně růžová a dodá rtům šťávu. Na rtech je tento odstín opravdu krásný!

Rtěnka má velice jemnou a krémovou konzistenci. Perfektně se nanáší, barva skoro až taje pod teplotou rtů. Barva je velice sytá, stačí rty jednou přejet rtěnkou a máte hotovo! Rty jsou po celodenním nošení rtěnky i jemně hydratované. Na rtech během dne není rtěnka cítit.

Je potřeba počítat s menší výdrží, než je tomu u rtěnky matné. Po jídle rtěnka vyžaduje opravu. Není však problém rty po jídle opět jemně přelíčit rtěnkou. Rtěnka se během dne nemaže a díky přirozenému odstínu se ze rtů vytrácí rovnoměrně. Není potřeba rty hlídat 24/7.

Cena: 340 Kč
Dostupnost: k dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA

Glittery Lip Coat

Pro milovníky třpytek tu máme zástupce ve formě třpytivého top coatu na rty. Tohoto pomocníka můžete využít na rty samostatně nebo i jako vrchní vrstvu na oblíbenou rtěnku (doporučujeme na matnou ne krémovou).

Lip Coat se snadno aplikuje díky polštářkovému aplikátorku – třpytky se díky němu uhladí na rtech a perfektně drží. Třpytky během dne nikam neopadávají. Balení je praktické a líbí se nám.

Celkově hodnotíme produkt kladně i přesto, že ho tolik nevyužijeme. Nápad je skvělý a rty vypadají velice šťavnatě a rozzářeně.

Cena: 270 Kč
Dostupnost: k dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA

Alcina Lips rtěnky v akci!

Pro milovníky videí jsme si do recenze opět připravili krátké ale výstižné video, kde můžete vidět rtěnky z kolekce Alcina Lips ve své plné kráse rovnou na rtech! Sami se přesvědčte, jak se rtěnky snadno aplikují. Barvy rtěnek sednou opravdu všem!

Na kterou barvu vsadíte na jaře vy? 🙂