Ona Online

Hledáte rychlou záchranu pro vyprahlou pleť, která potřebuje dodat hydrataci? V tom případě je Alcina Hyaluron 2.0 Boost Up maska přesně určená pro vás!

Jste milovníci plátýnkových masek? Tak to jste tu správně! Alcina Hyaluron textilní maska je ideální jako rychlá vzpruha před blížícím se plesem. Využití najde ale i při cestování. Po dlouhém letu se vám jistě bude hodit.

Nová textilní maska Alcina Hyaluron 2.0 Boost Up zásobuje pokožku účinnými látkami a intenzivně a cíleně pleť vyživuje. Výhody jsou především v tom, že použití je rychlé, efektivní a vzhledem k malému balení se vám maska vejde kamkoliv a můžete s ní tak i pohodlně odcestovat!

Napapaná pleť?

Maska má hezké metalické balení, které na světle hází odlesky. Stříbrná dohromady se žlutou barvou se nám líbí. Celá hyaluronová řada (i řada na vlasy) se nese v těchto tónech, což se nám líbí. Přesně díky tomu víte, k jaké řadě masku máte zařadit. Balení je skladné a tenké, takže v případě nouze se vám vejde i do kabelky.

Balení obsahuje jednu textilní masku, která má trochu nevšední tvar. Plátýnko je totiž rozšířeno i na krk, což se nám velmi líbí a oceňujeme, že na tuto partii značka nezapomíná. Na krk aplikujte sérum a výživné krémy i mimo použití masky. Často se na tuto partii zapomíná a to je chyba! Textilie je velmi příjemná a hodně hebká, nedráždí pleť.

Sérum, které je zapuštěné do textilie má mléčnou barvu a není tolik tekuté, což je velká výhoda při aplikaci masky na obličej. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10, vitamín Ejojobový a makadamiový olej. Maska už při samotné aplikaci příjemně chladí a krásně sedí na pleti. Po sejmutí masky je pleť pevnější, hladší na dotek, hydratovaná a řekli bychom že až vyhlazená – mizí decentní vrásky.

Tento efekt na pleti vydrží do druhého dne. Doporučujeme masku aplikovat před speciální příležitostí, která si žádá, abyste měla co nejlepší pleť. Díky dlouhodobému efektu masky vám pocit hydratace vydrží až do druhého dne, což se po náročné noci hodí a pleť extra péči před náročným večerem uvítá.

Jak mám masku použít?

Použití masky je velmi jednoduché. Stačí masku z balení rovnou aplikovat na obličej. Dejte si však pozor na rozvinutí masky. Maska je opravdu pečlivě složená, chvíli jsme s ní bojovali 😀

Na vyčištěnou pleť poté aplikujte masku, nechte ji přisát se na vaši pleť a vyhlaďte ji ať pod ní nezůstanou bublinky. Nechte působit 1015 minut a vychutnejte si chvilku relaxace. Poté masku srolujte a zbývající množství vmasírujte do pokožky.

Cena: 130 Kč
Dostupnost:

Produkty seženete v salonech spolupracujících se značkou ALCINA.

  • snadná aplikace
  • příjemná textilie
  • dostatek séra
  • nepálí, nedráždí
  • skvělé složení
  • po aplikaci - vyhlazená, hydratovaná, hladká pleť
  • nemáme co vytknout, masku jsme si zamilovali :-)