Ona Online

Všimli jste si, co je v drogériích nového? Vyzkoušejte s námi hydrogelové masky. Nová Мой zlatá maska Golden Hydrogel si získá srdce všech milovníků masek!

V drogériích DM se před nějakou dobou objevila nová značka produktů Мой by Stefanie Giesinger. Tato značka vznikla exkluzivně ve spolupráci s DM drogérií.

Řada produktů od Stefanie se skládá z pěti veganských produktů. Jsou vhodné pro všechny typy pleti. Kosmetika obsahuje zklidňující složky jako je rýžový olej, kokosový olej, extrakt z papáji a kofein. Tyto látky pleť hýčkají a poskytují jí optimální hydrataci. Balení jsou záměrně volena do zlato-modrého stylu, což působí luxusním dojmem.

My jsme se jako milovníci masek zaměřili na zlatou masku Golden Hydrogel a zlaté hydratační a vyhlazující polštářky na oční okolí.

Zlatá maska má opravdu hezké balení. Zeleno/modrá barva v kombinaci zlaté se nám velmi líbí. Po otevření je zlatá maska ještě chráněna bílou fólií.

Maska je opravdu netradiční. Běžně jsme zvyklí na textilní masky, které jsou napuštěné hydratačním či anti-age sérem. U této však čekejte velmi zvláštní konzistenci – přirovnali bychom ji k velmi tenkému gelu. Tento gel na sobě obsahuje sérum, které má projasňující, lehce hydratační a vyhlazující účinky.

Maska je rozdělena na dvě části, aby se na pleť lépe aplikovala. Hydrogel totiž může po pleti klouzat. Díky rozdělení se nám gelové části perfektně pokládaly na pleť a v případě potřeby se dají části dobře narovnat.

Na pleti je maska velmi příjemná. Má chladivý efekt a k pleti přilne doslova jako druhá kůže. Masku jsme nechali 15 minut působit a poté ji sundali. Pleť je vyhlazená, velmi jemná na dotek a decentně hydratovaná. Masku nezařazujeme mezi klasické hydratační masky. Hydratační efekt je oproti textilním maskám minimální – maska však bude vhodná pro hydrataci mastnější pleti.

Pleť je po aplikaci masky rozzářená a mizí začervenání. Sérum na pleti nelepí! Můžete tedy rovnou aplikovat denní či noční krém.

Efekt na pleti nevydrží do druhého dne. Doporučujeme masku použít v případě, že se chystáte např. na ples nebo důležitou událost a chcete, aby vaše pleť vypadala krásně.

Cena: 80 Kč
Dostupnost: DM drogérie

MOӢ hydrogelové tampony mají opět podobné balení jako předchozí maska. Dva oční polštářky se nacházejí ještě v plastovém obalu, odkud je pohodlně sejmete a aplikujete přímo pod oči.

Zlaté pleťové tamponky obsahují ve svém složení papáju, kokosový olej a kyselinu hyaluronovou. Díky jejich hydrogelové konzistenci perfektně sednou pod oční okolí a hezky přilnou k pleti. Pro extra efekt je doporučujeme dát před aplikací na chvíli do lednice.

Pleťové tamponky mají na oční okolí chladivý a osvěžující účinek. Výrazně redukují tmavé kruhy pod očima a hydratují oční okolí. Přesvědčte se sami v galerii! My je určitě nemáme naposledy! Svoji službu splnily perfektně 🙂

Maska na oční okolí nedráždí oči a po aplikaci pleť není ulepená. Po sejmutí masek doporučujeme sérum ještě jemnými klepavými pohyby zapracovat do pleti.

Cena: 80 Kč
Dostupnost: DM drogérie

Cena: uvedena u každého produktu zvlášť
  • krásné balení
  • hydrogelová konzistence
  • chladivý efekt
  • silné vyhlazující a rozjasňující účinky
  • vhodná i pro mastnou pleť
  • dostupnost
  • efekt nevydrží do druhého dne