Hledáte přírodní deodorant, který bude šetrný k vaší pokožce a bude skvěle fungovat? Vyzkoušeli jsme Deodorant Citron od přírodní značky Nobilis Tilia!

Najít deodorant, který nebude obsahovat hliník, parabeny, konzervanty a syntetické vůně je někdy opravdu oříšek! S přírodní značkou Nobilis Tilia to však není žádný problém.

V katalogové nabídce této firmy najdete hned několik deodorantů. My jsme vyzkoušeli úplnou novinku, kterou je přírodní Deodorant Citron. Eliminuje zápach za pomoci přírodních antiperspiračních a antibakteriálních složek, aniž by narušovaly přirozené funkce pokožky.

Recenze

Přírodní deodoranty jsou mimořádně vhodné pro citlivou či alergickou pokožku a pro všechny, kteří preferují zdravější životní styl. Zvláštní pozornost byste měli věnovat podpaží, které je čerstvě oholené. Kůže je po holení velmi náchylná na poškození a proto na ni klasické deodoranty nepatří!

S přírodními deodoranty je to však úplně jinak. Ty jsou naopak vhodnými pomocníky a je možné je aplikovat i po holení, protože obsažený zinklaktát pomáhá pokožku zklidnit a zmírnit zarudnutí.

Deodorant má příjemnou citrusovou vůni, která bude jistě vonět i vám. Vonná směs kombinuje éterické citrusy a šalvěj a je opravdu osvěžující. Éterické oleje brání pocení tím způsobem, že účinné látky se postupně uvolňují podle zvyšující se námahy a teploty těla. Budete tak před zápachem ochráněni po celý den!

Jak jsme již psali v článku, který byl věnovaný éterickým olejům, tyto přírodní oleje mají silně antimikrobiální vlastnosti a schopnost pohlcovat bakterie. Díky tomu je přírodní cestou zabráněno vzniku zápachu při pocení. Nebráníte tak ale vlastní termoregulaci těla (jak tomu je například u antiperspirantů) a vaše tělo se může v klidu dále ochlazovat.

Deodorant Citron má aplikátor jako klasickou kuličku, což vítáme. Samotný produkt se pomocí roll-onu pohodlně nanáší. Deodorant nemastí ani nešpiní oblečení a vůně je cítit několik hodin. Pocení samozřejmě nezabrání, ale velmi výrazně eliminuje zápach a přes den je z vás cítit pouze příjemná citrusová vůně, která vydrží celý den.

Cena: 259 Kč za 50 ml
Dostupnost:

Seženete zde

  • osvěžující přírodní vůně
  • vhodný i po holení (nepálí na pokožce)
  • vhodný pro citlivou pokožku (lupénka, dermatitida, apod...)
  • vůně vydrží po celý den
  • příjemná aplikace pomocí roll-onu
  • nemáme co vytknout :-)
  • pro někoho by možná mohl být nezvyk přechod z antiperspirantů (rychle si však zvyknete)