První řasenka snů dostupná v drogérií? Vyzkoušeli jsme novou Catrice Eyeconista mascaru. Jak u nás dopadla se můžete podívat v novém článku a videu!

Značka Catrice přišla na trh s novou řasenkou, která má unikátní texturu a opravdu krásné balení! Podle všeho by měla strčit do kapsy i známé řasenky dražších značek. Co myslíte, jak na tom nová řasenka bude?

Na řasenku od Catrice jsme se už dlouho těšili. Slibuje totiž neuvěřitelné věci! Řasenka by měla řasy prodloužit, zahustit, natočit a vydržet na řasách až 24 hodin! Nelenili jsme a ihned jsme se dali do testování.

Recenze

Řasenka Catrice Eyeconista má opravdu krásné zlaté balení, které nás hned na první pohled dostalo. Obaly, to můžeme! Štěteček řasenky je velmi nevšední, umělohmotný. Je lehce zahnutý a jeho tvar nám připomíná jakousi loďku. Má dvoje štětiny. Jedny velice krátké a nahuštěné u sebe a jedny dlouhé. Krátkými štětinami skvěle obalíte každou řasu barvou a dlouhými zase řasy pročešete a prodloužíte.

Trochu jsme se báli, jak se nám s kartáčkem bude řasenka aplikovat, protože v oblibě máme raději kartáčky ze štětin přírodních nežli ty umělohmotné. Překvapivě ale kartáček řasy krásně oddělí, zahustí, natočí a prodlouží! Efekt na řasách je spíše výraznější, ale s řasenkou se dá vytvořit i jemné líčení.

Konzistence řasenky je úplně tak akorát! Ani mokrá, ani hustá. Kartáček nabírá barvy přiměřeně, takže můžete už při prvním otevření pohodlně nanášet řasenku na řasy. Zatím nevíme, jak dlouho celé balení vydrží, ale předpokládáme, že řasenka vyschne o něco rychleji, než řasenky hodně mokré. Díky tomu, že je ale konzistence perfektní, nevadí nám to.

Řasenka se během dne nerozmazává, neobtiskává. Zaschne velmi rychle. Nedrolí se ani neopadává. Vydrží nošení celý den a stále vypadá na řasách reprezentativně.

Odličování je naprosto bez problémů. Řasenku Catrice Eyeconista jsme nejdříve jemně odlíčili pomocí teplé vody a následně použili odličovací pěnu. Řasy nejsou z použití řasenky nijak polámané ani poškozené.

Řasenka se dá i skvěle vrstvit, pokud máte rádi výraznější líčení. V galerii však naleznete fotky s jednou vrstvou – tzv. jedno namočení řasenky na nalíčení obou očí.

Catrice Eyeconista na vlastní oči!

Jsme zastánci názoru, že co nevidíme, tomu nevěříme. Proto jsme si pro vás připravili také krátké, ale úderné video, ve kterém jsme řasenku zkoušeli úplně poprvé!

Řasenka nás překvapila a nadchla už při prvním použití. Po každém dalším už to byla jen čím dál větší láska. Catrice Eyeconista řasenka se stala naší zatím vůbec nejoblíbenější a to nejen z drogérky! 🙂 Opravdu strčí do kapsy i dražší značky.

Cena: 139 Kč
Dostupnost:

Seženete v DM drogérií nebo na KupKosmetiku.cz

  • skvěle řasy oddělí, zahustí, natočí
  • nedrolí se, neopadává, nerozmazává, neobtiskává
  • krásné řasy po celý den
  • rychlé odličování
  • řasenku pasujeme na naši vůbec nejoblíbenější a to nejen z drogérie! :-)
  • nemáme co vytknout