Bojíte se, že jste prošvihli největší výprodej plavek? Pokud sháníte na poslední chvíli plavky vašich snů, teď je ta správná chvíle na nakupování!

Na nákup plavek není nikdy pozdě! V obchodech se to navíc začíná hemžit slevami! Nenechte si ujít největší letní výprodej plavek a ulovte ty vaše vysněné.

Ani my si velký letní výprodej nenecháme ujít. Stejně jako minulý rok ani letos nebudeme váhat a alespoň dvoje plavky ulovíme. Kvalitní plavky se vám nikdy neztratí a pokud jsou o pár stovek levnější, vaše peněženka to ocení a myslíme, že i vy budete mít z nákupu větší radost 🙂

Plavky vcelku

Plavky v celku jsou velmi trendy a ani se tomu nedivíme. Kontrastní barvy zdůrazní postavu a plavky bez průramků dokáží i perfektní zpevnit bříško. Pokud to na dovolené přeženete s ochutnáváním místních dobrot, nebude to díky plavkám vcelku vidět! 😀

Pokud máte přece jen raději sexy kousky, plavky vcelku s průramky jsou velice ženské a vaší postavě dodají šťávu. Horší je to s opalováním – na dovolenou doporučujeme vzít si ještě jedny dvoudílné plavky na opalování a v těch vcelku dělejte jen parádu na baru!

Horní díl

Co jsme měli možnost vidět, výprodej nabízí i velice krásné horní díly plavek, které se dají kombinovat jen s jednoduchým bílým nebo černým spodním dílem plavek.

Trendy jsou průramkové horní díly z veluru, ale i šněrovací díly, které pozvednou poprsí.

Horní plus spodní díl

Pokud budete rychlé a pospíšíte si, ulovíte určitě horní a k němu i pasující spodní díl plavek. Výprodej se však rychle vykupuje. Je proto dobré mít plavky vybrané buď dopředu a jít na jistotu přes online e-shopy a nebo naběhnout jako správný maniak do obchodu.

Na skvělé opálení doporučujeme plavky balkonetkového střihu. Horkou novinkou jsou však šněrovací volánkové podprsenky, které jsou velice romantické a perfektně sednou menším prsům. Opalování je s nimi sice horší, ale na pláži budete za hvězdu!

Na pohodlné plavání doporučujeme podprsenku typu jako je pruhovaný top z obchodu Calzedonia (více v galerii). Udrží prsa na svém místě a bude příjemný na nošení.

Tagy: Tips