Ona Online

Bojíte se, že jste prošvihli největší výprodej plavek? Pokud sháníte na poslední chvíli plavky vašich snů, teď je ta správná chvíle na nakupování!

Na nákup plavek není nikdy pozdě! V obchodech se to navíc začíná hemžit slevami! Nenechte si ujít největší letní výprodej plavek a ulovte ty vaše vysněné.

Ani my si velký letní výprodej nenecháme ujít. Stejně jako minulý rok ani letos nebudeme váhat a alespoň dvoje plavky ulovíme. Kvalitní plavky se vám nikdy neztratí a pokud jsou o pár stovek levnější, vaše peněženka to ocení a myslíme, že i vy budete mít z nákupu větší radost 🙂

Plavky vcelku

Plavky v celku jsou velmi trendy a ani se tomu nedivíme. Kontrastní barvy zdůrazní postavu a plavky bez průramků dokáží i perfektní zpevnit bříško. Pokud to na dovolené přeženete s ochutnáváním místních dobrot, nebude to díky plavkám vcelku vidět! 😀

Pokud máte přece jen raději sexy kousky, plavky vcelku s průramky jsou velice ženské a vaší postavě dodají šťávu. Horší je to s opalováním – na dovolenou doporučujeme vzít si ještě jedny dvoudílné plavky na opalování a v těch vcelku dělejte jen parádu na baru!

Horní díl

Co jsme měli možnost vidět, výprodej nabízí i velice krásné horní díly plavek, které se dají kombinovat jen s jednoduchým bílým nebo černým spodním dílem plavek.

Trendy jsou průramkové horní díly z veluru, ale i šněrovací díly, které pozvednou poprsí.

Horní plus spodní díl

Pokud budete rychlé a pospíšíte si, ulovíte určitě horní a k němu i pasující spodní díl plavek. Výprodej se však rychle vykupuje. Je proto dobré mít plavky vybrané buď dopředu a jít na jistotu přes online e-shopy a nebo naběhnout jako správný maniak do obchodu.

Na skvělé opálení doporučujeme plavky balkonetkového střihu. Horkou novinkou jsou však šněrovací volánkové podprsenky, které jsou velice romantické a perfektně sednou menším prsům. Opalování je s nimi sice horší, ale na pláži budete za hvězdu!

Na pohodlné plavání doporučujeme podprsenku typu jako je pruhovaný top z obchodu Calzedonia (více v galerii). Udrží prsa na svém místě a bude příjemný na nošení.

Tagy: Tips