Hledáte podzimní inspiraci v módě, ale nejste si jisté, co aktuálně frčí? V naší galerii plné trendy outfitů z dostupných obchodů si vyberete!

Obchody toho na letošní podzim nabízí opravdu velkou spoustu a není divu, že se občas v té záplavě nových trendů a oblečení ztrácíte. My pro vás máme zcela jednoduchý tip, jak být na podzim trendy a jak oslnit!

Držte se základních pravidel, která zní – hlavně pohodlně a hlavně v teple! Podzimním barvám vládnou burgundy, camel (světle hnědá), béžová, šedá a červená. Pokud si v rámci svého vkusu vyberete kousky v těchto barvách a zároveň se budete cítit pohodlně, máte vyhráno.

Móda je sice o variabilnosti, ale nikdy nic nezkazíte tím, když se budete cítit dobře oblečená i v “netrendy” oblečení. V redakci si stojíme za tím, že žena září nejvíce v tom, v čem se dobře cítí a co jí sedne a je to vážně pravda!

Do čeho se tedy na podzim vyplatí investovat? Za nás to jsou rozhodně svetry a kabátky či trenčkoty!

Podzimní svetry laděné do barev listů

Zahalte se do barviček podzimu a dejte jim ještě prostor. Podzim neznamená nutně to, že se okamžitě musíte halit do nevýrazných tónů a působit vybledle. V posledních dnech navíc babí léto doslova nabíjí energií, a tak by byla škoda neprovětrat některou z barev inspirovanou podzimním listím!

Bát se nemusíte žluté, červené, hořčicové ani neonově oranžové! Pro méně odvážlivé doporučujeme vybrat svetřík ve fialkových tónech nebo ladit outfit do petrolejové. Barvy podzimu si zkrátka musíte užívat, kdy jindy je totiž nosit, když ne teď?

 

Pohodlné kabátky, které zahřejí

A po čem sáhnout na zahřátí? Na podzim unosíte pohodlné trenčoty i kabátky. Pokud pod něj hodíte jen lehký svetřík, může se hodit i na babí léto, kdy jsou dny teplejší. V zimě pak kabátek využijete v kombinaci s teplým svetrem, šálkou a zimními botami.

Podzimní kousky se stále drží zásady, že nejmodernější jsou na období podzimu zemité tóny či barvy listů. Pokud však nejste úplně odvážlivé a rády kabát unosíte ke všemu i v zimě, doporučujeme se držet hnědých barev, které perfektně doladíte v zimních měsících úplně ke všemu.

Nosí se i kostka! Kostkované retro kabáty jsou výrazným kouskem, který asi neosloví každého. Nám se ale poměrně zalíbil a v kombinaci s chelsea botkama bude vypadat parádně!