Oživte svůj šatník! Móda se sice každý rok obměňuje, ale výhledově zůstává stejná. Některé starší kousky stačí jen oprášit ze skříně a budete za hvězdu.

Pro milovníky sukní máme dobrou zprávu. Konečně je venku ideální počasí na to, abyste ze svých skříní oprášili sukně! Slunečné počasí si o to vyloženě říká, a tak neuškodí si trochu vyvětrat nožky a zvolit na procházku či do práce vzdušný outfit.

Letos frčí výrazné barvy, námořnické vzory a především midi délka. Troufnete si na tyto kousky? V galeriích naleznete inspiraci na outfity, které se skládají podle výše zmíněných trendů.

Midi délka

Ne že by mini sukním úplně odzvonilo, ale móda se letošní rok ubírá k délkám těsně nad kolena nebo do půli lýtek. Z praktického hlediska se nám tento trend líbí, protože si konečně nemusíte stále kontrolovat, zda někde něco nevykukuje 😀

Mini sukní jistě také nic nezkazíte. Pojďme se však podívat na sukně delší, kterými doslova ohromíte všechny ve vašem městě. Trendy jsou výrazné barvy jako je červená a žlutá. Nesmrtelnou klasikou jsou potom námořnické vzory – loďky, kotvy, ale i proužky.

Při koupi nové sukně se zkuste zaměřit na knoflíčky. Čím více, tím lépe! Knoflíčky po celé délce sukně jsou krásným detailem, který zaujme, ale nejedná se o nic vyzývavého ani extrémně výrazného. Knoflíky se hodí spíše na sukně áčkového střihu, proto sukně vybírejte i podle tvaru vaší postavy.

Vzdušnost na prvním místě

Sukně jsou velmi vzdušné a říká se, že pro ženy je to oblečení velmi prospěšné. Není nad to se občas přestat mačkat v upnutých kalhotách a dát „spodku“ trochu svobody 😀

Pokud milujete kratší sukně a nožky chcete ukázat, vůbec se nemusíme držet midi délky. Móda je umění a každý ji může vnímat jinak. Proto se nebojte vyjádřit a projevit. Móda pro vás má být pouhou inspirací.

U krátkých sukní frčí pásky a především zavinovací systém. Velice se nám líbí i skládané sukně, které jsou doplněny o výraznou mašli v pase. Mašle pas zvýrazní a celkově dodá outfitu ženskost a něžnost.