Oblíbené boty zahraničních celebrit? Jednoznačně kovbojské boty! Nosí je na jaře, v zimě i v létě. Že to nechápete? Propadněte s námi jejich kouzlu.

Jistě vám neuniklo, že mnoho známých osobností si libuje v botách inspirovaných americkým westernem. Zpočátku jsme tento trend nechápaly, ale už je nám vše jasné! Takto výrazné boty totiž zaujmou dostatečnou pozornost a navíc jsou extrémně pohodlné. Kovbojské boty jsou právě na vrcholu!

Vyšívané

K čemu se dají takto „humpolácké“ boty kombinovat? Ideální jsou k celodžínovému outfitu nebo k maxišatům. Nebojte se a vystupte ze své komfotní zóny. Letos na podzim uděláte s vyšívanými botami velkou parádu!

Nízké polobotky

Kovbojské boty jsou typické pro svoji výraznou zakulacenou a zvednutou špičkou. Dalším typickým rysem těchto bot je, že u lýtek bývají šiřší a mají tzv. nálevkový tvar. Dále nesmí chybět ozdobné spony a výšivky a neopomínejme ani základnu boty – široký nízký podpatek.

Vysoké kovbojské boty

K vysokým kozačkám doporučujeme výhradně uzké džíny. Se zvonáči vám vysoké kovbojky nevyniknou a to je škoda. Přece je nebudete schovávat!

U takto vysokých bot se držíme černé klasiky nebo doporučujeme decentnější hnědou barvu. Kdo je ale odvážný, zkuste bílé kovbojské boty, které v amerických filmech najdete na těch největších Cowgirl kočkách. My si na ně netroufneme 😀 , zkrátka je to na nás už moc!