Jak povznést outfit o trochu výše? Zkuste na halenky, topy, kalhoty i doplňky našít perličky! Trend letošní zimy seženete i ve slevách.

Říkáte si, že by váš šatník potřeboval lehce oživit? Perličky jsou velmi decentní a v poslední době velice módní záležitostí. Ozvláštní outfit, přesto však nejsou extrémně výrazné a neupoutají příliš velkou pozornost. Díky tomu se z perel stal velký trend a dá se říci, že je teď najdete téměř na všem!

Zkuste dát vašemu šatníku trochu jiný rozměr a nudné kalhoty a halenky přetransformovat podle nejaktuálnějšího trendu. Poradit si můžete i sami doma. Na aplikování perliček stačí jen šikovná ruka a trocha trpělivosti.

Proč právě perly?

Perly jsou uměleckým dílem. Každá perla je totiž unikát, který vzniká uvnitř perlotvorky nebo perlorodky. Její nenahraditelný lesk dokáže outfit rozsvítit a dodat mu šmrnc. Perla je znamením krásy a jednoduchosti. Proto pokud vyznáváte elegantní styl oblečení, perly jsou i jako samostatný doplňek v podobě náušnic nebo náhrdelníku dokonalou volbou.

My dáváme přednost klasice a rádi nosíme náušnice z perel, které jsou velmi decentní a ucho ženy nádherně dozdobí. Přesto jsme však pomalu perličkovému trendu také podlehli.

Inspirace z obchodů

V následující galerii vám ukážeme nabídku aktuálních trendy kousků, které jsou dostupné v obchodech. Některé kousky jsou opravdu až extravagantní, přesto však stojí za zmínku.

Po Vánocích jsou navíc v obchodech stále slevy, takže můžete vyrazit nakupovat bez výčitek! Svetry poseté perličkami se dají skvěle kombinovat již jen k obyčejným kalhotám a nemusíte outfit doplňovat žádnými náušnicemi a výraznými prvky.

Doplňky, na kterých se perličkami nešetřilo

Na výběr máte i z výraznějších kousků. Na své si však přijdou i ženy, které milují jemnou eleganci! Podívejte se sami např. na jemné zdobení čepice a rukavic. Na zimu se trocha lesku v tváři vždy hodí a navíc budete mít ruce a hlavu v teple!

Tagy: Tips