Letošní léto se neslo ve znamení oslnivých doplňků. Ničeho se nebojte, pokračujeme v nich i na podzim. Perlové sponky postupně nahradí plisované čelenky!

Maximalistické perlové sponky uchvátily téměř všechny ženy. Není divu! Perlové sponky jsou velice jednoduché a elegantní. Přesto jsou velmi výrazným prvkem celého outfitu a stačí k nim už jen decentní oblečení.

V běžné kolekci sítí obchodů se ke sponkám z perliček nyní přidají i výrazné plisované čelenky, které budou podzimu vévodit. Trendy jsou čelenky v barvách podzimu – petrolejové, žluté, hořčicové, oranžové. Zkrátka barvy, které naleznete na spadaných listech stromů.

Čelenky vypadají velmi žensky a není třeba se v nich stydět. Vše je o zvyku! Plisované čelenky krásně oživí outfit a zvýrazní a prodlouží váš obličej.

Nosit můžete jak plisované, tak i metalické. Ty doporučujeme pro odvážnější ženy, které se nebojí módních výstřelků. Na párty se potom hodí kamínkové nebo ty s flitry a perličkami. Na večírku zkrátka zazáříte!

Perlové sponky do šuplíku neuklízejte! Stále v nich uděláte velkou parádu a příští rok na jaře ještě budete rády, že jste do nich peníze investovala!

Ideální je nosit sponky k rozpuštěným vlasům, ale bát se nemusíte ani uhlazeného culíku. Sponka díky svému výraznému efektu skvěle doplňuje hladký a jednoduchý účes.

Propadla jste letošním trendům také? Čemu dáte přednost vy? Perlové sponky vs. čelenky? Musíme se přiznat, že sponečky u nás stále vedou o něco více, čelenkám jsme ještě nepřišly na chuť 🙂

Tagy: Populární