V čem být letošní zimu zaručeně za kočku? Vsaďte na teplé kabáty, svetry a šály! Máme pro vás několik inspirací. Tento zimní outfit si zkrátka zamilujete!

Venku už nám pořádně přituhuje a mráz nás nešetří. Nezapomínejte se proto pořádně teple obléknout. Není nutné vsadit pokaždé na péřovou bundu, zahřejte se i ve vhodně vybraném kabátku!

Kabáty jsou letos opět trendy a na procházku do města jsou jako dělané. Doplněné teplým svetrem, šálou, čepicí a rukavicemi tvoří neprůstřelnou kombinaci, které se i zima zalekne. Vylaďte si s námi zimní outfit k dokonalosti!

Bez kabátu ani ránu!

Teplý kabát je v zimě nutností. Na výběr je jich spousta, my vám však doporučujeme hlavně ty z plyšového materiálu, které opravdu zahřejí. Špatná volba není ani umělá kožešina s vnitřní teplou vrstvou.

Trendy jsou zemité barvy, ale vede i červená! Nic nezkazíte pudrovou, camel barvou či jemně smetanovou.

Kabát nezapomeňte doplnit o teplou šálu, aby vám nefoukalo na krk. Vhodné je sáhnout po kašmíru – více inspirací najdete níže v článku.

Teplý svetr je základ!

Základem teplého outfitu je správná volba svetru. Dbejte především na to, aby zahřál. To znamená, že musí být z přírodních materiálů jako je bavlna či vlna, které udrží teplo u těla.

Aktuálně se nejvíce nosí svetry tlumených barev s copánkovým vzorem. Ten je letos nejvíc trendy! Dále vedou klasické roláky či svetry s odhalenými rameny. Ty jsou však spíše už jen na parádu!

Doplňky na zahřátí

Třešničkou na dortu jsou dobře volené doplňky. Aktuálně uděláte největší parádu kapitánskými čepicemi nebo kašmírovými šálami či barety. Kašmír zahřeje a nebude vám foukat na hlavu a krk! Zvláště v zimním období je potřeba myslet na ochranu před mrazem. Nikdo z nás nechce mít popraskanou kůži na rukách či lišej ze zimy, proto nezapomeňte ani na rukavice!

Pro více inspirací na zimní a trendy čepice klikněte zde.