Přemýšlíte nad koupí své první kvalitní paletky na líčení pleti? Benefit Cheekleaders paletka vám vytvoří šťavnaté tváře a zajistí nekonečný lesk!

Toužíte po jemném bronzovém nádechu a rozjasnění tváří? Každý rok se těšíme na to, s jakými novinkami přijde značka Benefit na trh. A ani letos jsme nebyli zklamaní. Benefit Cheekleaders řada nás vážně uchvátila. Na výběr jsou dvě velké paletky v barvách Bronze Squad a Pink Squad a dvě malé dvojnice se stejnými názvy.

Minulým rokem byla hitem tvářenka Galifornia, kterou milujeme stále a její reliéf nás nepřestane bavit snad nikdy. Tento rok přišla značka Benefit s novým rozjasňovačem, který má zlato-růžové odlesky a na tváři je naprosto úžasný. Přesvědčte se sami, jak sluší naší modelce!

Benefit Cheekleaders

Už samotné balení paletky Benefit Cheekleaders je nádherné. Oproti paletce Cheek Parade z minulého roku je Cheekleaders mnohem bytelnější a možná i trochu tlustější. Tuto skutečnost hodnotíme spíše kladně, produkty jsou v paletce mnohem lépe zakotveny.

Na zadní straně balení máte přehledně popsáno, jaké produkty se v paletce nachází a v jakém množství. Paletka Benefit Cheekleaders Pink Squad, kterou jsme měli možnost otestovat, obsahuje tvářenky Galifornia, Dallas, Dandelion, bronzující pudr Hoola, štětec na konturování a nový rozjasňovač Tickle.

Rozjasňovač je k nalezení exkluzivně pouze v paletce, proto pokud po něm pokukujete, samostatně ho bohužel neseženete. V paletce také naleznete jednoduchý návod, jak produkty použít. Líbí se nám nápad i to, že se veškerý postup nachází na jedné malé kartičce.

Produkty v paletce mají jedno společné – jsou krásně máslovité, perfektně se nanáší a na pleti nevytváří žádné fleky. Produkty nepráší a na tváři vydrží po celý den. Nemizí, není potřeba je během dne nijak upravovat. Díky perfektní pigmentaci se vám nestane, že byste si produktu na tvář nanesli moc. Pokud někdo umí kvalitní pudrové produkty, je to rozhodně značka Benefit!

Nechceme se vyjadřovat ke každé tvářence a bronzeru zvlášť, protože celková recenze shrne produkty lépe. K žádnému produktu nemáme výhrady a pro všechny platí výše popsané vlastnosti. Zamilovali jsme si však nejvíce rozjasňovač Tickle a tvářenku Galifornia milujeme už od minulého roku.

S jediným produktem, se kterým si nevíme tolik rady, je tvářenka/bronzer Dallas. Je to totiž něco na pomezí těchto dvou produktů a až tolik ho nepoužíváme. Těšíme se na něj ale v létě, až budeme mít opálenou pleť a tudíž Dallas splní oba dva účely najednou – pleť krásně zahalí do bronzova a zajistí šťavnaté tvářičky zároveň.

Pro lepší demonstraci pro vás samozřejmě máme fotografie samotného líčení. Výsledný efekt je přirozený, pleť působí zdravým dojmem, je rozjasněná, rozzářená a tváře mají jemnou narůžovělou zdravou barvu. Co na to říkáte, líbí se vám takto nalíčená pleť?

Vyplatí se koupit si tak drahou paletku?

A otázka na závěr, kterou nám pokládáte velmi často. Vyplatí se investovat tolik peněz do paletky Benefit Cheekleaders? Pokud si rozpočítáte, na kolik vás vyjde jeden produkt v paletce, jednoznačně se koupě vyplatí! Zvažte, zda se vám všechny odstíny hodí a zda sedí vašemu tónu pleti.

Paletku si užijí jak profíci v líčení tak i začátečníci, kteří se v kosmetickém světě teprve rozkoukávají. Není nad to se hned poprvé trefit do kvality!

Cena: 1650 Kč
Dostupnost:

Paletku Pink Squad ve velké verzi seženete zde.

  • krásné přirozené odstíny
  • sedne všem typům pleti
  • paletka krásně voní
  • skvělá pigmentace
  • produkty jsou dlouhodržící
  • produkty nevytváří fleky, jsou na pleti konzistentní
  • cena - která po rozpočítání na všechny produkty ale není tak strašlivá :-)