Levná a přesto kvalitní kosmetika? Vyzkoušeli jsme produkty od Make-up Revolution London! Podívejte se, jak dopadl zatěžkávací test a výsledné denní líčení!

Kvalitní kosmetika se dá sehnat i v drogériích a za rozumné ceny! My jsme se vydali na “lov” a do noty nám padla kosmetika Make-up Revolution London, která je známá tím, že produkty této značky jsou k dostání za dobrou cenu, přesto však jejich kvalita nepokulhává!

Značka nabízí dekorativní kosmetiku a kosmetické příslušenství. V sortimentu značky si můžete vybrat přes neutrální odstíny paletek očních stínů až po ty nejvíce bláznivé. Značka si zakládá především na vysoké pigmentaci a širokém výběru odstínů.

Produkty jsme celkově testovali více jak měsíc, abychom dokázali dostatečně posoudit jejich kvalitu. Vybrané produkty jsou vhodné na denní i večerní líčení. My jsme se však v závěru zaměřili na denní jemné a jednoduché líčení, které zvládne každá z vás!

Pro lepší orientaci přikládáme u jednotlivých produktů odkaz na konkrétní testovaný produkt.

Řasenka Awesome Lash Power and Definition

Řasenka od Make-up Revolution London slibuje perfektní definici řas, přidání na objemu a délce. Dle výrobce by měla řasenka oddělit a nadzvednout i nejkratší řasy.

Náš názor

Řasenka má hezké růžové balení. Uvnitř se skrývá poměrně velký kartáček, který se nám již na pohled zdá, že nebude ideální na spodní řasy. Řasenka se i přesto velmi dobře nanáší. Řasy pročeše, lehce nadzvedne.

Barva je dostatečně černá, takže stačí nanést jednu vrstvu pro přirozený efekt. Konzistence řasenky je spíše sušší než tekutá, což velmi oceňujeme! Díky tomu jde dobře vrstvit a řasy neslepuje do chomáčů.

Spíše než prodlužující bychom tuto řasenku označili jako objemovou. Během dne se neobtiskává ani nedrolí. Neoznačili bychom ji za naši nejoblíbenější, ale nemůžeme ani říci, že jsme s ní nebyli spokojení. Celkově můžeme řasenku za tuto cenu doporučit.

Odkaz na řasenku naleznete zde.

Paletka očních stínů Ultra Eye Contour Light & Shade

Paletka Ultra Eye Contour Light & Shade obsahuje stíny s vysokým podílem pigmentů a měla by proto perfektně zvýraznit oči. Paletka obsahuje pouze matné odstíny a to jak studené, tak i teplé. Vhodná pro každodenní líčení.

Náš názor

Paletka má naprosto perfektní sestavení! Stíny jsou uspořádané po čtyřech a jsou sestavené dle podtónů a barev. Pokud si tedy zrovna nechcete lámat hlavu s tím, jaké všechny stíny použít, v této paletce budete mít jasno!

První quatro stínů z paletky je laděné do decentních hnědých neutrálních barev, které jsou vhodné pro každodenní nošení. Na večer jistě využijete prostřední stíny, které jsou spíše do kouřova a poslední stíny jsou do teplých odstínů.

Stíny jsou perfektně pigmentované, na oku až máslovité. V pánvičce stíny lehce práší, ale na oku při aplikaci stín neopadává a krásně se přichytí na víčko. Perfektně se rozmázává a blendí! To nás opravdu překvapilo. Stíny značka Make-up Revolution velmi vylepšila a troufneme si tedy říci, že je paletka vážně kvalitní.

Paletka také obsahuje štěteček na nanášení stínů. Ten jsme si však moc neoblíbili. Stíny se s ním nenabírají příliš dobře. Pro aplikaci doporučujeme placatý štěteč na nanášení stínů na pohyblivé víčko a do ohybu víčka použijte štětec tulipánovitého tvaru. Na výsledné líčení se můžete podívat do galerie níže.

Odkaz na tuto konkrétní paletku naleznete zde.

Rtěnky Iconic Pro

Matující rtěnky Makeup Revolution London Iconic Pro slibují matný efekt a hlavně vysokou výdrž! Jak obstály v našem testu?

Náš názor

Rtěnky mají opravdu krásné balení. Černá v kombinaci se zlatou působí luxusním dojmem. Rtěnka má velmi krémovou konzistenci a na rty se dobře nanáší. Zkoušeli jsme celkově dvě rtěnky z této řady. Jednu spíše v přirozenější odstínu You’re a Star a jednu výraznější červeno-oranžovou v odstínu Not In Love.

Rtěnky jsou dostatečně pigmentované a kryjí už v první vrstvě. Můžete je nanést i bez konturovací tužky, nerozpíjí se do okrajů, barva drží na svém místě, tak jak má. Co se týče výdrže, tak nám kupodivu přijde, že tmavší výraznější odstín vydrží na rtech déle, než ten nude přirozený. Přirozený odstín rtěnky se však ze rtů vytrácí postupně, a tak není tolik vidět, že je nutno rtěnku během dne opravit.

Rtěnky nemají zcela matný efekt na rtech. Spíše se na rtech lehce lesknou, mají až sametový vzhled. Rtěnka se obtiskává, ale není to nic strašného. Během dne si rtěnka žádá parkrát opravit a upravit.

Závěrečné hodnocení: Rtěnka má za takto nízkou cenu neuvěřitelnou pigmentaci a na to, že se jedná o velmi komfortní a hydratační rtěnku, výdrž je úctihodná. Pokud hledáte přirozený a letní korálový odstín rtěnek, tyto dvě vám můžeme doporučit!

Odkaz na přirozený odstín rtěnky naleznete zde a na odstín výraznější na tomto odkazu.

Paletka tvářenek Ultra Blush Palette

Paletka obsahuje celkově šest tvářenek a dvě spíše rozjasňující tvářenky/rozjasňovače. Tvářenky lze používat samostatně nebo je můžete různě kombinovat. My bychom se nebáli ani využití tvářenek na oční líčení. Testovali jsme paletku tvářenek v odstínu Sugar and Spice.

Náš názor

Paletka obsahuje tři decentní odstíny na tváře a tři šťavnatější. Opět je u této paletky velmi výrazná pigmentace. Oproti paletce na oči nebo konturovací paletce není paletka tvářenek tolik máslovitá, a tak mnohem více práší v pánvičce.

Díky vysoké pigmentaci mají stíny tendenci vytvářet šmouhy i při nanášení vhodným štětcem. Před nanášením si tedy musíte dát velký pozor a štetec vždy dostatečně oklepat. U tvářenek preferujeme raději nižší pigmentaci. Stín se tak nanese více rovnoměrně. U tvářenky nám totiž nejde o to, dostat z barvy co nejvíce pigmentu, ale především chceme lehce zahřát tváře a dodat jim šťávu.

Rozjasňovače jsou nádherné a opět velmi pigmentované. Obsahují trochu větší třpytky, takže se budou hodit spíše milovnicím výrazného rozjasnění lícních kostí.

Závěrečné hodnocení: Odstíny z paletky jsou opravdu krásné, ale zacházet s nimi musíte opatrně. Proto tuto paletku nemůžeme zcela stoprocentně doporučit.

Odkaz na paletku tvářenek naleznete zde.

Konturovací paletka Ultra Contour Palette

Paletka pudrových stínů na konturování obsahuje celkově osm stínů pro dokonalé zvýraznění obličejových kontur. Paletka nabízí světlé, tmavé pudry a rozjasňovače.

Náš názor 

Ačkoliv má paletka plastové balení, působí opravdu luxusním dojmem. Balení obsahuje velké zrcátko, které najde své využití při líčení a opravdu je skvělé! Na cestování bude paletka také praktická. Je tenká, plast je bytelný a paletka obsahuje vše potřebné.

Uvnitř paletky se nachází dva světlé pudry, kterými skvěle zafixujete make-up. Jeden z nich je světlý, skvělý na celý obličej, a druhý banánový odstín, který redukuje kruhy pod očima. Ideální je použít nejdříve banánový pudr a nanést ho tlačivými pohyby pod oční okolí. Nakonec vše zapudrovat světlým pudrem.

Paletka dále obsahuje tři tmavé pudry vhodné pro všechny barvy pletí. Tmavé stíny jsou vhodné jak na konturování, tak bronzování (zahřátí) obličeje. Nejsvětlejší tmavý stín je vhodný i pro velmi světlý typ pleti díky svému studenému podtónu.

V paletce dále naleznete tři rozjasňovače. Dva ve velmi decentím odstínu a s jemnými odlesky a jeden výraznější, který jsme použili v závěrečném líčení na pohyblivé víčko.

Tip: Paletku můžete využít i pro oční líčení!

Stíny jsou měkkoučké, skoro jako by byly až krémové. Jedná se však o pudrové stíny s máslovitou strukturou, která se dobře nanáší na štětec. Na tváři neflekatí a vytváří souvislou vrstvu. Stíny jsou akorát tak pigmentované, přebytek stínů ani nemusíte oklepávat. Paletka je opravdu velmi povedená, praktická a stíny jsou kvalitní a na vysoké úrovni. Srovnatelná i s drahými značkami paletek dekorativní kosmetiky z parfumérií.

Odkaz na konturovací paletku naleznete zde.

Paletka na obočí Focus & Fix Eyebrow Shaping Kit

Set pro úpravu obočí obsahuje celkově tři odstíny pro světlejší typy (odstín Light Medium) a voskový krém. Součástí setu je štěteček a také pinzeta. Balení je praktické a ideální na cesty.

Náš názor

Paletka je velmi dobře sestavená. Balení je z pevného plastu, takže je ideální na cestování. Obsahuje světlý stín pod obočí, kterým projasníte okolí nadočnicových oblouků a dva hnědé stíny – jeden světlejší a jeden tmavší. Stíny jsou dobře pigmentované, trošku práší, ale není to nijak na škodu. Štětec stačí lehce oklepat. Barvy jsou vhodné pro blondýnky, ale i brunetky. Odstíny jsou spíše tlumené a “do studena”, takže nevytváří efekt oranžového obočí.

S čím však máme problém, je přiložený štěteček. Produkty se s ním špatně nabírají a doporučujeme tedy stín nabírat oblíbeným štětcem, který běžně používáte. Pinzetka ze setu je fajn a výborně ho doplňuje. Co jsme také nevyužili ze setu byl vosk. Vosk je poměrně klouzavý a špatně se nám nanášel. Dáváme přednost raději gelovým nezabarveným řasenkám na obočí, díky kterým se gel lépe rozetře. Vosk obočí lehce “připlácnul”, a tak jsme ho více již nevyužili.

Celkově jsme si ze setu nejvíce oblíbili tři stíny na obočí, pinzetku a zrcátko, které je součástí obalu.

Odkaz na paletku na obočí naleznete zde.

Denní líčení

Produkty od Make-up Revolution jsou vhodné na denní použití. Vytvořili jsme s nimi decentní look, který se hodí na všechny příležitosti.

Sjednocenou pleť jsme zapudrovali banánovým pudrem z konturovací paletky a nejsvětlejším hnědým stínem jsme jemně vystínovali lícní kosti. Z paletky tvářenek jsme použili přirozenou růžovou barvu, která dodá tvářím šťávu a nádech zdravé pleti. Nakonec jsme nanesli rozjasňovač, který celou pleť rozzáří. Rozjasňovač jsme použili z konturovací paletky.

Na oči jsme použili teplé quatro stínů z paletky Ultra Eye Contour Light & Shade. Díky perfektnímu sestavení paletky lze vytvořit mnoho druhů líčení. Na pohyblivé víčko jsme však chtěli stín, který by oko krásně rozzářil, a tak jsme si pomohli rozjasňovačem, který jsme nanesli mokrým štětcem přímo na víčko. Stín jsme nanášeli spíše vtlačováním, aby nám neopadal na již hotový make-up.

Obočí jsme jen lehce dokreslili středně tmavým stínem. Na fotce se zdá být obočí trochu do oranžova, ale ve skutečnosti se jedná o velmi hezkou přirozenou studenou hnědou barvu. Vše jsme zakončili řasenkou, která oko probudí a na rty jsme zvolili pouze decentní nude odstín rtěnky z řady Iconic Pro.


Produkty jsme měli možnost testovat díky e-shopu Elnino.cz. Tímto bychom chtěli e-shopu moc poděkovat za možnost vyzkoušet značku Make-up Revolution London. Tato recenze není sponzorována, produkty nám byly zaslány na nezávislé testování.