Toužíte po krásném účesu, který vám nebude trvat déle než minutu? Produkty řady Alcina Style jsou pro to jako stvořené! Inspirováno německými influencery.

Značka Alcina přišla s novou řadou na vlasy, která je nyní známá všude na sociálních sítích pod hashtagem Alcina Style. Právě na sociálních sítích získávají běžní spotřebitelé nejvíce inspirací. Je to rychlé, snadno dostupné a všichni se o tom dozvědí! Celá řada je inspirovaná influencery ve spojení s kadeřníky.

S každým z těchto influencerů bylo natočeno video, v němž jsou influenceři zachyceni ve svém domácím prostředí a představují svůj oblíbený přípravek z nové řady. My jsme pár videí viděli a musíme říct, že celý tento nápad nás uchvátil. Kampaň míří tedy především na německé influencery, takže jsme se opět podívali (alespoň díky vlasům 😀 ) do Berlína, Vídně, Frankfurtu, Hamburgu i Mnichova.

Řada obsahuje celkem sedm produktů. My jsme měli možnost vyzkoušet dva spreje. Jeden spíše pečující a druhý vyloženě stylingový. Jak si u nás produkty vedly se dozvíte dále v článku.

#Strukturovací styling-sprej

Přejete si každý den trochu jiný účes? Tak to čtete správně! Strukturovací styling-sprej je přesně na tyto účely určený. Ať už jste milovnicí rozlítaného, hladkého či účesu ala hříva, Strukturovací styling-sprej z řady Alcina Style se vám bude hodit.

Značka Alcina, jak už od nás jistě víte, to s obaly opravdu umí a ani tentokrát nás nezklamala. Minimalistický design obalů nás opravdu dostal a všechny produkty řady Alcina Style se nám velmi líbí.

Strukturovací styling-sprej má zakulacené balení a skvěle se drží v rukou. Při aplikaci jsme neměli sebemenší problém. Pochválit musíme i střičkou, kterou se sprej aplikuje jako sen! Má úžasně jemné rozprašování, takže produkt nanesete přiměřeně na vlasy po celé jejich délce.

Sprej voní velmi decentně a celá tato řada nám vůní připomíná Hyaluron 2.0. sprej, který jsme recenzovali v létě (a opravdu jsme ho milovali! zachránil nám vlasy před sluníčkem i solí). Díky tomu se nám okamžitě vybavily vzpomínky na moře a léto a na tu neskutečnou pohodu 😀

 

Strukturovací styling-sprej je vhodný jak do suchých tak i mokrých vlasů a dodává účesu jemné zpevnění. Na celé vlasy nám vystačilo zhruba 5-6 stříknutí. Ideální je, když vlasy rovnoměrně sprejem jen tak poprášíte. Když by byl vlas zcela mokrý, mohl by pak sprej trochu slepovat. Takže toho nedávejte kilo 😀

Vlasy jsme pak vyfoukali a upravili podle zvyklosti. Výsledkem jsou krásně tvarované vlasy, které si zachovávají lehkost. Sprej v žádném případě vlas neobalí, nezatíží ani nemastí. Proto je vhodný i pro vlasy velmi jemné! Sprej dodá vlasu texturu, hebkost a nadýchanost. Se sprejem jsme velmi spokojení a společně s Hyaluron 2.0. sprejem ho řadíme k našim dalším velkým oblíbencům.

Cena: 270 Kč za 100 ml
Dostupnost: k dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA

#Ochranný sprej před teplem

Ať už si vlasy fénujete, žehlíte nebo kulmujete, je vždy potřeba myslet na ochranu před teplem. V důsledku působení velikého horka se z vlasu vypařuje jeho přirozená vlhkost a vlas se pak stává vysušeným a křehkým. Cílem Ochranného spreje před teplem z řady Alcina Style je vlas ochránit před horkem a udržet v něm právě zmíněnou vlhkost, která je pro vlas důležitá.

Balení Ochranného spreje je tentokrát hranaté a taktéž velmi pěkné. Tato řada na vlasy je prostě vážně krásná. Střička není o nic horší než u předešlého spreje. Produkt se s ní skvěle rozprašuje. Nedělá velké kapky, ale stříká mlhu!

Sprej poskytuje maximální ochranu až do 230 °C, která ve vlasech vydrží až 12 hodin. Důležité je, že sprej vlasy nenamáčí, ale pouze jen lehce pokropí a velmi rychle zaschne. Tato vlastnost se vám bude hodit hlavně u žehlení vlasů, kde je nutné, aby byl vlas dokonale suchý!

Sprej vlasy nezatěžuje, dodává výrazný lesk a pocit lehkosti a síly. Vlasy jsou po spreji a následné úpravě (fén, žehlička, kulma) na dotek neuvěřitelně (!!!) hebké a klouzavé. Přesně jako z televizních reklam, kde nevěříte, že je takový lesk vůbec možný!

Sprej používáme před každým tepelným stylingem na mokré i suché vlasy. Rovnoměrně nastříkáme, necháme zaschnout a upravujeme.

Cena: 270 Kč za 100 ml
Dostupnost: k dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA