Ona Online

Užijte si sladké Vánoce s kosmetikou Lush! Čeká na vás celá limitovaná edice Snow Fairy, která to v koupelně umí rozbalit. Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži.

Lush nezůstává pozadu ani letošní Vánoce! Značka si pro vás připravila neskutečně voňavou a neodolatelnou edici Snow Fairy, která obsahuje hned několik produktů. Klasické barvy Vánoc jsou letos doplněny i o fialové a růžové odstíny, ale hlavně o neskutečné vůně, ze kterých bude paf i vaše koupelna!

Lush je velmi oblíbenou značkou a to především pro svoji filozofii, na které si zakládá. S radostí podporujeme kampaně značky, díky kterým se zabraňuje znečišťování životního prostředí nebo projekty slouží na podporu očisty moří.

Lush je vegetariánská kosmetika a většina produktů je také veganských. A co je opravdu skvělé? Značka netestuje své produkty na zvířatech! Více o značce se dozvíte v našem prvním článku, ve které jsme vám Lush přiblížili trochu více.

Něco si přej!

Viděli jste už roztomilejší pěnu do koupele? My teda ne a tuhle znovupoužitelnou pěnu Magic Wand si vážně užíváme! Pěnu jsme si na první pohled zamilovali pro její vzhled, to nebudeme lhát. Má však i další skvělé vlastnosti.

Pěna ve tvaru hvězdičky, která je obalená třpytkami a doplněná stříbrnou rolničkou má opravdu dokonalý design. Tvorba pěny je úplně jednoduchá. Stačí hvězdičku ponořit pod proud tekoucí vody a okamžitě se začne tvořit pěna. Můžete ji proto použít víckrát podle toho, kolik pěny chcete vytvořit.

Hůlka s hvězdičkou vytvoří velmi jemné bublinky. Pěna je díky tomu příjemná na dotek. Voda v koupeli se navíc zabarví do jemně růžové barvy, což je efekt navíc, který ocení především vaše děti.

U značky naštěstí neplatí, že produkty jsou “jen” roztomilé a díky tomu nalákají spoustu zákazníků. Produkty jsou HLAVNĚ perfektně funkční a splňují to, co po nich chcete. Pěna je vhodná i pro citlivou pokožku a nevysušuje během koupele ani po koupeli. Už nějaký ten pátek máme vypozorováno, že po koupeli od Lush se rozhodně nemusíme mazat žádným tělovým mlékem!

Cena: 259 Kč/100 g

Naháči i na Vánoce

Odhoďte stud i na Vánoce! Jak říká Lush “Sněhová víla byla vysvobozena z plastové lahve.” A je to pravda! Nahatý sprchový gel Snow Fairy voní jako žvýkačky a tak nějak automaticky si to už spojíme i s vílami, které jsou stejně roztomilé jako většina produktů této značky.

Bezobalovou politiku této značky milujeme a plně podporujeme! Proč se totiž obklopovat zbytečnými plastovými obaly, když to jde i bez toho? Mylně byste si možná mohli myslet, že se jedná o klasické tuhé mýdlo, ale není to tak. Snow Fairy sprchový gel je sice na pohled podobný tuhým mýdlům, ale ani náhodou nemá stejné vlastnosti.

Nahatý sprchový gel nejen že krásně žvýkačkově voní, ale i perfektně a tak akorát hydratuje pokožku. Kůže po gelu není “vrzavá” jako po klasických tuhých mýdlech. Gel navíc dobře pění a stačí vám jen trochu, abyste namydlili celé tělo.

Není tedy žádným tajemstvím, že naháče zkrátka milujeme a pokud chcete i vy podpořit projekt “bez obalu“, vsaďte na kvalitu a dopřejte si dobrý sprchový gel.

Tip: Naháče skladujeme na podložce, která je původně určená pro tuhé mýdlo na ruce. Necháme ho uschnout a druhý den si s ním opět užíváme ve sprše!

Cena: 325 Kč/200 g

Želé kam se podíváš

Jste milovníci želé? Vytvořte si želatinovou koupel přímo na míru! Pokud jste si mysleli, že už nemůže existovat nic lepšího, než jsou klasické efektové bomby do koupele, tohle předčí vaše očekávání. Hravé a zvláčňující želé promění koupel v záplavu sladké růžovosti.

Jelly bomb je na pohled úplně stejná jako jiné koupelové koule od Lush. Ve vaně se však bomba začne rozpouštět do hebkého želé, které opět dělá obrazce podle toho, jak se bomba rozpouští. Na dotek je želé velmi jemné a hodně našlehané.

Vůně je stejná jako u předchozích produktů. Bomba vám krásně provoní koupelnu a pokud si potrpíte na sladké vůně, tohle bude to pravé pro vás! Želé nevydrží napořád. Pokud budete ve vaně “naložení” delší dobu a budete si se želatinovou hladinou hrát, postupně se želé rozpustí až vytvoří krásně růžově zbarvenou vodu. Želé navíc nádherně hydratuje pokožku.

Spojení hravosti a hydratace ještě nikdy nebylo tak zábavné a nápadité jako se Snow Fairy bombou do koupele!

Cena: 189 Kč/180 g