Cítíte to také? Láska je ve vzduchu a s ní přichází do vaší koupelny i Lush Valentýn! Co jiného totiž pořídit na tento nejromantičtější den v roce?

Produkty od značky Lush jsou na Valentýna už zarytou klasikou, kterou pokaždé překvapíte! Není divu, roztomilejší produkty totiž jen málo kde seženete. I letos je valentýnská kolekce velice povedená a obsahuje hned několik možností, jak se můžete činit v koupelně (pozn. minulý rok)

Pokud ještě nemáte dárek na Valentýna a chcete tento den strávit v pohodlí domova a v klidu, doporučujeme vám udělat si Lush Valentýn! Na výběr letos máte z láskyplných koupelových bomb, tuhých masážních olejů, pěn a gelů do sprchy.

Love Locket

Každý rok máme možnost si na vlastní kůži vyzkoušet pár valentýnských novinek a představit vám je. Prvním přírůstkem v naší koupelně je koupelová bomba Love Locket, která je naprosto famózní! Tahle koupelová bomba vaší koupelnu promění v záplavu srdíček a lásky.

Bomba nádherně jahodově voní a díky malým ukrytým srdíčkům uvnitř vytvoří dokonale romantickou lázeň. Vodu krásně zabarví do všech barev a pokožku příjemně zhydratuje. Koupel je uklidňující a pomáhá uvolnit ztuhlé svaly.

Pokud pro svou drahou polovičku hledáte něco extra, Love Locket je přesně to pravé pro vás!

Peachy

Lush Valentýn letos není jen o srdíčkách, ale nově i o dvousmyslech, což se nám velmi zamlouvá. Mýdlo Peachy, které je určeno na ruce i tělo, je mírně „provokativní“ 😀 a tvar dokonalé broskvičky je prostě neodolatelný, uznejte sami.

Mýdlo nádherně svěže voní po broskvích a také lehce po mentolu (zřejmě nám ho připomíná elemiová a davanová silice). Tahle dokonalá dvojice vůní vám zvedne náladu po každém mytí rukou (vyzkoušeno redakcí!).

Jak už jsme u mýdel od Lush zvyklí, i mýdlo Peachy zanechává pokožku velice jemnou, hydratovanou a hebkou na dotek. Mýdlo mýdlí dostatečně, pěna je bohatá. Díky tomu vám vydrží dlouho.

PS: Existuje také varianta Aubergine, která rozhodně stojí za vyzkoušení!

Naked Attraction

Po koupeli je dobré pokožku vždy zvláčnit a dodat jí šťavu. Teplá voda totiž otevře póry v pokožce, které hydratační látky potom lépe přijímají. Na to jsou jako stvořená tuhá masážítka, která jsou plná vzácných olejů.

Masážítko Naked Attraction je opravdu velice atraktivní a to nejen svým rozverným vzhledem. Masážítko obsahuje bio kakaové a bambucké máslo, díky kterým je pokožka neskutečně hebká a hydratovaná po celý den! Vůně je velice jemná, masážítko voní po jasmínu a má uklidňující účinky.

Masážítko po kontaktu s kůží jakoby „taje“ a krásně pokožku promasíruje. Masážítko doporučujeme nejen pro romantické večery, ale i na každodenní použití pro zdraví vaší pokožky a to zvláště v zimě 🙂