Mini paletka pro milovníky růžové? Německou Zoeva Precious si zamilujete! Nabízí celkem čtyři extra třpytivé a dva matné odstíny.

Značka Zoeva nevyrábí jen skvělé štětce, ale i ikonické paletky, které jsou známé svými extra třpytivými odstíny. Většina paletek je svou kvalitou na vysoké příčce a za příznivější ceny, než jak to můžete znát u jiných high-end značek.

Tahle minipaletka si vás získá svojí kompaktností a šikovným zrcátkem, které na cestách jistě využijete. Obal je papírový, ale přesto bytelný. Zlatavé odlesky obalu společně s béžovou barvou balení dohromady skvěle ladí.

Paletka Zoeva Precious obsahuje celkem šest odstínů – dva matné a čtyři třpytivé. Převážná část paletky obsahuje odstíny do růžova až fialova. V kombinaci s jemně žlutou a meruňkovou však umožňují vytvořit s paletkou hned několik druhů líčení.

Recenze

Konzistence stínů je skoro až máslovitá. Třpytivé stíny Cherish, Idolize, Treasured a Exquisite obsahují opravdu hodně slisovaných třpytek, doporučujeme je proto nanášet spíše prstem. Na víčku pomocí prstu vytvoříte extra blýskavý efekt. Stíny jsou skvěle pigmentované a stačí nabrat opravdu jen trochu barvy.

Matné stíny jsou trochu prášivější, ale i tak se s nimi na víčku dobře pracuje. Tmavá růžovo/fialová Adore na víčku neflekatí, což pro nás bylo při testování důležité. Tento specifický odstín je totiž poměrně těžké vytvořit.

Světle hnědá matná barva Dearest je klasikou, kterou začnete každé líčení. V paletce nám chybí světlý tělový odstín pod obočí a také světlý rozjasňující odstín do vnitřního koutku na projasnění oka. Tyto světlé odstíny však snadno doplníte stíny z jiných paletek.

K paletce od Zoeva nemáme větší výtky. Ihned si nás získala a rozhodně s námi kousek světa ještě procestuje!

Líčení se Zoeva Precious

Vůbec nejvíc nás lákal vyzkoušet odstín Idolize, který je vážně neodolatelný. Pokud milujete růžovou, tato paletka je pro vás jako dělaná! V hlavní roli je tedy ve středu oka tento třpytivý růžový stín, do záhybu oka jsme použili matný odstín Dearest a do vnějšího koutku třpytivý Exquisite. Spodní linka se nese v duchu Adore.

Takto výrazné líčení je vždy dobré doplnit černou linkou a nezapomenout na zvýraznění řas. Oči totiž jinak mohou působit ubrečeně.

Celý postup líčení najdete ve videu na začátku článku. Doporučujeme video zhlédnout, perfektně tam uvidíte konzistenci stínů a jak se s nimi pracuje přímo na víčku.


Tak co? Přesvědčili jsme vás, že tato paletka stojí za to? 🙂 Pořídíte si ji nebo si v růžových tónech nelibujete?

 

Tagy: Populární