Americká značka Benefit rozšířila svou nabídku make-upů a pudrů Hello Happy. Jsou roztomilé, hravé a jejich sladké obaly vás zkrátka dostanou!

Také jste si všimli, že je novinek od Benefitu plný Instagram? Ani se tomu nedivím! Roztomilé přebaly výrobků Hello Happy od Benefitu ukrývají nové make-upy a pudry. Jedná se luxusnější značku, kterou nenajdete v drogeriích, ale pro produkty je nutné zajít do parfumerie.

Na první pohled vypadají opravdu skvěle a v následujících řádcích se dozvíte, zdali fungují stejně tak dobře, jako se na nás smajlíčci z obalů usmívají 🙂

Hello Happy Flawless Brightening Foundation

Do novinek jsem vkládala velké naděje, a i proto jsem se rozhodla vzít s sebou make-up i pudr na výlet do Říma a obě novinky vystavit tomu nejtěžšímu testu – 36 stupňovému vedru a nutnost vydržet po celý den! 😀

Tekutý make-up Hello Happy Flawless Brightening Foundation zajistí střední krytí. Make-up umí zakrýt menší nedokonalosti a přirozeně sjednotí ton pleti. Do pokožky se velmi dobře zapracovává a rovnoměrně se roztírá, takže nevytváří nerovnoměrné fleky.

Pleť vypadá po použití zdravě a je dokonale sjednocená, rozjasněná a díky obsahu kyseliny hyaluronové i hydratovaná. Výsledkem je krásná, hladká a hlavně přirozená pokožka. Kdo ale vyžaduje od make-upu zakrytí výraznějších nedokonalostí, jako je akné nebo velké pigmentové skvrny, ten asi úplně spokojen nebude. Maximálně spokojené ale zase budou ty ženy, které potřebují každodenní přirozené střední krytí.

Jeho dalším benefitem je vynikající výdrž se zachováním opravdu lehké textury, takže ho na pleti skoro vůbec nepocítíte. Jen díky tomu se mnou vydržel celý den na přímém sluníčku v Koloseu a vážně se ani nehnul!

Z dvanácti odstínů si vybere každá žena. Nehrozí, že byste nenašla ten svůj. Najdete odstíny vhodné pro všechny dámy od porcelánových „bledulek“ až po odstíny vhodné pro snědší exotické typy.

Hello Happy Velvet Powder Foundation

Pudrový make-up Hello Happy Velvet Powder Foundation s dvojnásobným krytím je vynikajícím doplňkem k právě zmíněnému make-upu Hello Happy Flawless Brightening Foundation. Sametově heboučký a lehký pudr zajistí pleti přirozeně matný vzhled.

Balení je dokonale vymyšleno. Kromě praktického zrcátka obsahuje totiž i rovnou dva odlišné aplikátory. Jeden aplikátor – štětec využijete v případě, že máte nanesený make-up a potřebujete obličej pouze lehce zmatnit a zapudrovat. Druhý aplikátor – houbičku využijete pro výraznější krytí a zmatnění, například pro večerní líčení nebo na fotomake-up.

Za sebe doporučuji použití pudříku společně s make-upem. Výsledek a výdrž je po použití opravdu vynikající. Po nanesení obou produktů jsem měla tak krásnou pleť jako nikdy dřív! Asi proto jsem se vám taky na fotkách z Říma tolik líbila! 😀

I u tohoto produktu ovšem platí, že výrazné nedokonalosti pleti úplně nezakryje, ale naopak zajistí velmi přirozenou a dokonalou tvář.

Pokud používáte spíše levnější značky, možná vás cena příliš nenadchne. Jak make-up, tak i pudr koupíte za 860 , což není zrovna málo. Na druhou stranu je ale lepší investovat peníze do opravdu kvalitních produktů, které dokonale fungují, než vyhodit peníze za něco, co nesplní naše očekávání.

Další velkou výhodou je možnost koupit menší a levnější cestovní balení.

Celkově mohu za sebe produkty doporučit všema deseti. Mohla jsem se na ně spolehnout i v těch největších vedrech a přes den jsem neměla potřebu se pudrovat či celkový make-up jakkoliv upravovat!

Co říkáte na novinky vy? Láká vás je vyzkoušet? 

Cena: 860 Kč
Dostupnost:

Hello Happy tekutý make-up seženete zde, pudrový Hello Happy make-up seženete zde nebo produkty seženete v parfumériích Sephora

  • krásná přirozeně vypadající pleť
  • snadná aplikace
  • neucpávají póry
  • střední až vyšší krytí
  • netvoří efekt masky
  • nemám co vytknout :-)