Za málo peněz hodně muziky! To je paletka Epic Sunset od Essence, se kterou vytvoříte jak šíleně barevné líčení tak i decentní na běžné denní nošení.

Novinky od značky Essence na podzim a zimu mě opět ohromily. Nestačím se divit, co v dílně Essence poslední roky vyrábí. Až na pár přešlapů jsou zvláště paletky očních stínů a produkty na pleť velice kvalitní. Překvapila mě pigmentace, ale i výdrž.

V dnešním líčení uvidíte v hlavní roli růžové stíny z paletky Epic Sunset. Tentokrát jsem se dost odvázala a ačkoliv růžovým stínům nefandím a myslím si, že mi příliš nesluší, s výsledkem jsem byla spokojená. Nenechte si proto ujít video, které naleznete na konci článku, kde uvidíte celý postup líčení 🙂

Paletka Epic Sunset

Paletka inspirovaná západem slunce v poušti nese opravdu správný název. Epic Sunset mluví za vše. V paletce naleznete celkem 14 matných, třpytivých a metalických odstínů. Dost se mi líbí, že mezi tolika zářivými stíny se najdou i ty neutrální, které jsou vhodné na každodenní líčení. Paletka je díky tomu vhodná pro všechny, kteří se chtějí doma vyblbnout, ale do práce raději volí klasiku 🙂

Obal je z pevného papíru a barevný design se mi líbí. Velmi využitelné je velké zrcátko, se kterým se úplně bez problému nalíčíte.

Textura stínů je trochu měkčí, takže se se stíny dobře zachází a během líčení neopadávají pod oční víčko, což ocením, když si líčím pleť jako první. Chválím také to, že stín Lightness Of Day je oproti jiným stínům větší. Je totiž využitelný ke každému líčení – je perfektní jako transparentní stín pro tvorbu přechodů mezi barevnými stíny. Naopak stín Darkness Of Night, který má stejnou velikost, tolik nevyužiji, takže bych tak velkou gramáž nepotřebovala.

Některé stíny jsou sušší, ale obecně musím říct, že je paletka velmi dobře pigmentovaná. S fialovými stíny je problém vždy, takže mě nepřekvapilo, že i zde je pigmentace trošku „nižší“ oproti jiným stínům z paletky. Pracovat se s nimi dá ale i tak skvěle. Zato růžová, modrá a zelená jsou skoro až neonky. Tyto perfektně zářivé stíny stačí nabrat jedním namočením štětce do barvy!

Paletce prakticky nemám co vytknout. Kdyby na sobě neměla název značky, skoro bych si ji spletla s high-end značkami. Essence mám vážně čím dál víc ráda a vše to začalo vánoční paletkou, která je božská 🙂

Paletku Epic Sunset seženete na www.kupkosmetiku.cz za od 242 Kč

Paletka konturovací duo

Ve videu jsem se snažila při líčení držet jen jedné značky. Sáhla jsem proto dále po novince na konturování, kterou je toto konturovací duo. Prvně musím říct, že obal není nic extra, ale za ty peníze to stačí!

Konturovací duo má naprosto perfektní odstíny! Já mám odstín 10 Lighter skin a je vhodný i teď na zimu pro extrémní bledulky jako jsem já. Pro porovnání na trochu „tmavší“ světlé pleti než mám já, přidávám i foto na modelce (foto v galerii).

Paletka trochu práší, ale na pleť se barvy chytají perfektně. Barva je konzistentní a nevytváří fleky ani nevzhledné čáry. Na pleti vydrží celý den. Obě barvy jsou dokonale matné, což já mám ráda.

Na pleti paletka vytváří velice jemné vykonturování, které podle mého názoru vypadá přirozeně a je nositelné. Konturovací duo seženete zde  za cenu cca 94 Kč.

 

Tvářenka a Rozjasňovač

Posledním krokem v líčení je tváře lehce zahřát přirozenou tvářenkou a dodat pleti šťávu. Na to jsem zvolila novinky v podobě tvářenky The Blush v odstínu 10 a rozjasňovače The Highlighter v odstínu 10.

Oba produkty jsou tak akorát pigmentované. U tvářenky nemám ráda, pokud je pigmentovaná dost. Hůře se mi pak s velmi pigmentovanými produkty pracuje na tváři. Tvářenka od Essence je však přesně akorát, což je naprosto perfektní situace. Na štětec se barva nabírá skvěle. Nepráší. Na tváři je přirozená. Žádná Marfuša 😀

Rozjasňovač má moc krásnou barvu. Nemám ráda vyloženě studené odstíny na pleti, takže tato barva skoro až šampaňského mi velmi sedla. Třpytky jsou velmi jemné. Krásně si tak zvýrazníte lícní kosti a oblasti nad rtem. Tady není co vytknout. Pochválit musím i embosování, které působí luxusním dojmem.

Tvářenku a Rozjasňovač seženete na www.kupkosmetiku.cz  za cca 69 Kč.

Make-up video

View this post on Instagram

Růžové líčení jsem zkoušela s paletkou Epic Sunset od @essence_cosmetics poprvé a podle mě to nedopadlo úplně zle 😄. Co myslíte? 💕 Na růžové líčení nejsem zvyklá a podle mě může působit jako když máte trochu oteklá víčka. Proto bych určitě doporučila vždy aplikovat černé oční linky 😊. Novinky od Essence mě jinak velmi překvapily a čím dál víc mám tuto dostupnou značku ráda 😍. Máte některou z novinek doma? _____________________________________ 📍Použité produkty: Epic Sunset paletka @essence_cosmetics Eyeconista řasenka @catrice.cosmetics Contouring duo palette @essence_cosmetics The Highlighter odstín 10 The Blush odstín 60 Maybelline Superstay Matte Ink rtěnka @maybelline Linky ve fixu Fine Line @sephoraczechrepublic Camouflage tekutý korektor @essence_cosmetics Gimme Brow @benefitcosmeticscz Precisely My Brow Pencil @benefitcosmeticscz . . . #makeupvideo #makeuplook #essence #essencecosmetics #benefitcosmetics #preciselymybrow #gimmebrow #benefitczsk #onaonlinetutorials #essencepalette #epicsunsetpalette #eyeconista #maybeline #superstaymatteink #sephoraczechrepublic #sephora #contour #makeup #liceni #dneslicim #recenze #rasenka #mascara #ocnistiny #eyemakeup #onaonline

A post shared by O n a O n l i n e (@onaonline.cz) on