S produkty od značky Benefit Cosmetics si dokonalé obočí vytvoříte už za pár minut. Vyzkoušeli jsme ty nejprofláknutější produkty z benefití rodinky!

Toužíte po dokonalém obočí, ale nevíte jak na to? V drogériích a parfumériích se to jen hemží produkty na obočí! Který produkt ale vybrat? Jaký odstín je pro vás nejvhodnější? Vydali jsme se na velký průzkum těch nejznámnějších produktů na obočí od značky Benefit Cosmetics, která je na úpravu obočí naprostou jedničkou!

Cílem pro nás bylo najít a doporučit vám produkty, se kterými se snadno manipuluje a zvládne to s nimi každý. Druhou podmínkou pro nás bylo to, aby úprava obočí netrvala příliš dlouho a vy jste tak měly dokonalé obočí hotové do minutky!

Gimme Brow+

Představujeme vám rychlovku na dokonalé obočí! Speciální gel Gimme Brow+ na obočí s mikrovlákny pro zvětšení objemu chloupků je tím nejlepším pomocníkem, pokud pospícháte.

Maličký kartáček, který má zúžený tvar, perfektně nanese barvu a malá mikrovlákna na obočí. Skvělé je, že si můžete s výsledným efektem pohrát a libovolně tak zvolit intenzitu barvy obočí. Aplikace je velice snadná a zvládnou to i kosmetičtí začátečníci 🙂

Obočí pomocí štětečku výborně vyčešete, dodáte mu objem a vyplníte barvu tam, kde je to potřeba. Obočí vypadá přirozeně a vydrží vám celý den. Gel jemně fixuje. Obočí není ztvrdlé a chloupky tak netrpí.

Výsledný efekt: Přirozené vyplněné a vyčesané obočí do 30 sekund! Vhodné pro středně husté obočí, které potřebuje jemnou korekturu.
Cena: 790 Kč

Brow Contour Pro

Nezapomínáme ani na experty na obočí, kteří si s líčením rádi vyhrají. Pro vás tu máme exkluzivní tužku na obočí 4v1. Ano čtete správně! Brow Contour Pro tužka totiž zvládá multitasking levou zadní. V jedné tužce tak dostanete světlejší a tmavší odstín na vykreslení obočí, definující korektor a rozjasňovač klenby.

Multifunkční tužka na obočí Brow Contour Pro obsahuje opravdu vše, co potřebujete na vaše nové dokonalé obočí. Oba dva hnědé odstíny barevně perfektní sedí středně hnědému obočí. Barva vypadá přirozeně a díky tomu, že jsou k dispozici dva odstíny, můžete si vyhrát i se stínováním. Korektorem potom zahladíte okraje obočí a nakonec rozjasníte klenbu nadočnicového oblouku.

Konzistence tužky je úplně akorát – ani měkká, ani tvrdá. Hroty všech tužek jsou velice detailní a srovnatelné k tužce Precisely, My Brow. Barva se z obočí nedrolí, během dne se nerozmazává. Obočí je perfektně definované ze všech stran. Tužku doporučujeme ještě doplnit o vyčesávací štěteček, bez kterého si už neumíme představit život 🙂

Výsledný efekt: Perfektně definované a vykreslené obočí. Vhodné pro náročnější kosmetické maniaky.
Cena: 950 Kč

Bezbarvý fixační gel 24-hr Brow Setter

Druhým gelem na obočí je tento bezbarvý fixační gel 24-hr Brow Setter, který obočí opravdu perfektně zafixuje! Gel je velice jemný a nemá lepivou konzistenci. S tímto gelem se vám rozhodně nestane to, že by se chloupky slepily dohromady a vytvořily by nevzhledného slimáka 😀

Gel má spíše pružné složení, které dodá obočí jemný lesk. Během dne se gel neloupe ani neopadává. Kartáček má velice speciální design, díky kterému dosáhnete toho nejlepšího efektu – placatou částí nanesete gel a druhou stranou kartáčku s obsahem štětinek gel rovnoměrně rozetřete na všechny chloupky.

Trendem v úpravě obočí je vyčesávání. Kartáček gelu 24-hr Brow Setter je pro tento trend jako stvořený, protože umělohmotnými štětinkami upravíte obočí přesně tak, jak potřebujete.

Pokud máte své obočí dostatečně tmavé a nepotřebujete ho zvýrazňovat barevným gelem, tohle je pro vás ta nejlepší možná varianta. Obočí se vám nepohne až do odlíčení gelu 🙂

Výsledný efekt: Přirozeně vypadající a zafixované obočí. Závěrečná tečka pro dokonalé obočí.
Cena: 790 Kč

Tužka na obočí Precisely, My Brow

Máme tady nějaké milovnice precizně vykresleného a dokonalého obočí? Tato ultra tenká tužka bude malovat za vás! Precisely, My Brow je naprosto unikátní kousek, který se jen tak nevidí. Na jedné straně produktu naleznete ultra tenkou a jemnou tužku, se kterou se perfektně vykresluje obočí a na straně druhé se skrývá vyčesávací kartáček.

Hrot samotné tužky je velice tenký a to tak, že tahy tužkou připomínají chloupky obočí. Vytáčecí hrot se navíc nemusí ořezávat a díky tomu je tužka pokaždé připravena na akci! Tužka navíc opravdu dlouho vydrží. Samotné testování jsme započali již v červnu tohoto roku a tužku jsme ještě nevypotřebovali 🙂

Tužka je voděodolná a na obočí vydrží až do odlíčení. Za nás je tohle vůbec nejvíc povedený produkt a společně s gely na obočí jsme si Precisely, My Brow oblíbili asi úplně nejvíce.

Výsledný efekt: Vykreslení chloupků je přirozené. Aplikace je snadná. S kartáčkem lze obočí perfektně vyčesat. Vhodné i pro velmi řídké obočí.
Cena: 790 Kč

Tužka na obočí Goof Proof

Potřebuje vaše obočí vyplnit a lehce vytvarovat? Pokud nejste vyloženě milovnice barevných gelů a chcete vsadit na klasiku, doporučujeme vyzkoušet tužku na obočí Goof Proof.

Tato tužka je vhodná pro vyplnění barvy obočí a tvarování. Tužka se opět skládá ze dvou konců – na jednom naleznete zkosený hrot se samotnou barvičkou a na druhé straně vyčesávací kartáček.

Textura tužky je úplně akorát. Není příliš měkká, takže se nikde nedrolí. Není ani příliš tvrdá. Nemusíte se proto bát, že byste si svoje chloupky třeba i omylem vytrhaly. To tady rozhodně nehrozí! Se zkoseným hrotem se velice snadno manipuluje – ostrou špičku můžete použít na detailní vyplnění obočí a větší plochu potom na vyplnění prostředku obočí.

Jak už je zvykem i u předchozích výše zmiňovaných produktů, výdrž je neskutečná. Obočí prostě drží až do odlíčení, barva se nerozmazává ani nehýbe.

Výsledný efekt: Dokonalé obočí díky rychlé a snadné aplikaci. Vyčesávací štěteček zajistí perfektní vzhled a soudružnost chloupků.
Cena: 790 Kč