Nová limitovaná edice rtěnek Catrice loves Peta přispívá na ochranu zvířat! Zabraňme testování kosmetiky na zvířatech a podpořme novou veganskou kolekci.

Od začátku února do poloviny března budou k dostání limitované rtěnky od značky Catrice, které jsou specifické nejen svým balením, ale i příběhem, který se za nimi ukrývá. Značka Catrice se spojila s organizací PETA a společně tak pomáhají zajistit, aby se kosmetika již nevyráběla na úkor zvířat!

Nová edice obsahuje celkem deset rtěnek, které jsou veganské, neobsahují karmín a jejich balení je papírové!

10 % z čistého výnosu každé prodané rtěnky prospívá iniciativám PETA Germany v oblasti dobrých životních
podmínek pro zvířata

Rtěnka pro každého

Rtěnky jsou nám sympatické nejen tím, že jejich koupí přispíváte na dobrou věc, ale i složením, balením a také barvami a texturou. Na výběr jsou dvě textury – hydratační Plumping Lip Colour a matné Matt Lip Colour.

Rtěnky, jak už asi od značky Catrice znáte, jsou velice příjemné na nošení. Balení se nám líbí. Papír je poměrně bytelný a absolutně ničemu nevadí, že obal není z plastu. Rtěnka v tvrdém papíru drží velmi dobře.

Plumping Lip Colour rtěnku bychom zařadili spíše do balzámků. I proto jsou odstíny voleny spíše ve tlumených barvách tělové a růžové. Rtěnka dodá jemný nádech barvy rtům a rty intenzivně hydratuje díky obsahu kyseliny hyaluronové. Díky hydratační konzistenci na rtech samozřejmě příliš nevydrží. S tím se ale dá u takovéto textury rtěnky počítat.

Rty jsou lesklé a na pohled plné. Rtěnka rty nezatěžuje, není na rtech vůbec cítit.

Cena: 129 Kč

Matt Lip Colour je naopak klasická matná rtěnka, kterou unosíte všude. Odstíny jsou schválně voleny do výraznějších barev červené a růžové. Rtěnka není suchá, naopak má až krémovou konzistenci. Přesto se však nikde nerozpíjí a vydrží i jídlo. Je samozřejmě potřeba ji trochu poopravit, ale není to nic strašného. Je srovnatelná s rtěnkami Demi Matt od Catrice (které jsou mimochodem jedny z našich vůbec nejoblíbenějších!).

Rtěnka je příjemná na nošení a dodá rtům perfektní krytí. Kryje již při první aplikaci. Rty nejsou ani po celodenním nošení rtěnky vysušené!

Cena: 129 Kč